Jakie zabiegi na twarz warto wykonać przed latem ?

Jakie zabiegi na twarz warto wykonać przed latem ?
maj 22

Jakie zabiegi na twarz warto wykonać przed latem ?

Zabiegi na twarz jakie należy wykonać przed latem mają na celu oczyszczenie, nawilżenie skóry i zapewnić jej dobrą ochronę przed utratą wody. Dobrze, aby zabiegi te wspierały naszą skórę w zakresie antyoksydantów i dawały dobrą fotoochronę.

Jeśli chcemy aby zabiegi przed latem spełniły swoją rolę, powinniśmy wykonać je co najmniej kilka dni przed urlopem lub dużą emisją słońca. Dajmy też naszej skórze czas na przyswojenie składników aktywnych i przygotowanie jej do wzmożonej ekspozycji na słońce, piach, słoną wodę. Wszystkie poniższe zabiegi wykonacie w naszym salonie, a więcej informacji uzyskacie podczas bezpłatnych konsultacji.

 

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na kontrolowanym ścieraniu warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice pokryte kryształkami diamentu.

Efektem zabiegu jest wyraźne wygładzenie i odświeżenie skóry, spłycenie zmarszczek, zwężenie rozszerzonych porów, redukcja przebarwień. Już jednorazowy zabieg pozwala uzyskać bardzo dobry efekt, dla jego wzmocnienia proponujemy serię zabiegów zawsze ustalanych ściśle indywidualnie przez kosmetologa, w zależności od stanu skóry, wskazań do zabiegu, pory roku, trybu życia pacjenta, połączenia z innymi zabiegami.

 

PEELING KWASEM MIGDAŁOWYM

Pomaga na wiele problemów z cerą. Doskonale sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej i jako jeden z niewielu kwasów może być stosowany również w okresie letnim. Stanowi świetne przygotowanie skóry przed innymi zabiegami, np. nawilżającymi, liftingującymi etc.

 

KARBOKSYTERAPIA – POGROMCA CIENI POD OCZAMI, LIFTING TWARZY I WIELU, WIELU INNYCH

Jeden z najbardziej efektywnych zabiegów odmładzających, liftingujących, dotleniających skórę twarzy.

Karboksyterapia to inaczej terapia dwutlenkiem węgla zwanym „cudownym gazem”. Ilość zastosowań i skuteczność jak również bezpieczeństwo zabiegu sprawiły, że wiele kobiet zakochana jest w tym zabiegu.

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym i podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), który następnie przenika do okolicznych tkanek. Efektem takiego ostrzyknięcia jest rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja). Dodatkowo, w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie.

W Rolletic Day Spa karboksyterapię stosujemy w następujących problemach:

Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu

Głównym celem karboksyterapii jest redukcja zmarszczek i przywrócenie jędrności elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała. Efekt jest spowodowany stymulacją procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze, a zatem jej pogrubienie. Rozbudowa sieci naczyń krwionośnych wpływa również dodatnio w związku z dostawą większej ilości tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.

W przypadku worków pod oczami efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu, w przypadku cieni po 2-3 zabiegach.

 

ENDERMOLIFT - NATURALNY LIFTING TWARZY

urządzeniem LipoMax V6 plus. Stymuluje on produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność skóry. Terapia endermolifticzna działa na skórę twarzy odmładzająco i regenerująco, wyraźnie likwidując oznaki starzenia.

Już po pierwszym zabiegu zobaczysz, że skóra stała się promienna.

Zabieg jest bardzo przyjemny. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonanie kilku zabiegów.

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE / lifting wampirzy

Jeden z niewielu zabiegów medycyny estetycznej poparty wieloma badaniami naukowymi. Zabieg osoczem bogatopłytkowym zwany także liftingiem wampirzym jest jedną z najbardziej bezpiecznych metod. W żaden sposób nie uczula, nie ma żadnych działań ubocznych. Korzystamy z zasobów własnego organizmu.

Osocze bogatopłytkowe stymuluje proces namnażania komórek macierzystych i pobudzania komórek do tworzenia nowego kolagenu i zapewnia długotrwałe efekty.

Wskazania do zabiegu :

 • rewitalizacja skóry

 • oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, zmniejszona gęstość skóry)

 • regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia

 • blizny potrądzikowe

Efekty zabiegu :

 • wygładzenie i uzyskanie jednolitego koloru skóry, poprawi się gęstość, napięcie i elastyczność skóry

 • poprawa ukrwienia skóry

 • wygładzenie zmarszczek w sposób zdecydowanie widoczny

 • przebudowa włókien kolagenu

 • namnażanie się komórek włosowych

 • spłycenie i rozjaśnienie blizn potrądzikowych aż do całkowitej likwidacji

Bardzo dobre efekty przynosi cykl 3-5 zabiegów co 3 - 4 tygodnie.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest nieinwazyjnym, bezpiecznym zabiegiem. Polega na podskórnym wstrzykiwaniu witamin i substancji odżywczych przy pomocy cienkich igieł. Mezoterapia igłowa uzupełnia wszelkie niedobory w skórze, poprawia jej nawodnienie i stymuluje mikrokrążenie. Po wykonaniu serii zabiegów cera staje się młodsza, widocznie bardziej nawilżona i rozświetlona. Po terapii można spodziewać się zmniejszenia zmarszczek cieni pod oczami, redukcji rozstępów oraz poprawienia elastyczności skóry.

Pewnie zastanawiasz się ile zabiegów musisz wykonać?

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się od 5 do 6 zabiegów w odstępach min. co 2 tygodnie. Dobrze jest podtrzymać efekt i poddawać się mezoterapii igłowej raz na kilka miesięcy.

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMALIFT

Kontrolowana głębokość ingerencji w naskórek.

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem, który łączy elementy technologii medycznej i kosmetycznej w celu stymulacji skóry i wielokrotnego przyspieszenia transportu składników aktywnych w skórze.

Jednorazowa końcówka do pracy ma specjalną bazę, na której umieszczone są mikroigiełki o specyficznej budowie umożliwiającej bezbolesną perforację powierzchni skóry. Podczas zabiegu nie zostają uszkodzone naczynia krwionośne i limfatyczne.

Efekty zabiegu

 • Precyzyjna i kontrolowana perforacja naskórka.

 • Bezpośrednie wprowadzenie substancji aktywnych do naskórka.

 • Regeneracja komórek skóry właściwej poprzez usprawnienie przenikania składników.

 • Reaktywacja wszystkich funkcji skóry poprzez stymulacje procesów naprawczych.

 • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny.

 • Poprawa konturów twarzy.

 • Redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych.

 • Poprawa jędrności i elastyczności skóry.

Wskazania do zabiegu :

 • Słaba i wiotka tkanka łączna.

 • Skóra cienka, delikatna podatna na dermatozy.

 • Blizny każdej wielkości.

 • Zmarszczki mimiczne i statyczne.

 • Dla każdego rodzaju skóry wymagającej regeneracji.