Dlaczego warto kupić voucher prezentowy w Rolletic Day Spa

Dlaczego warto kupić voucher prezentowy w Rolletic Day Spa
gru 09

Dlaczego warto kupić voucher prezentowy w Rolletic Day Spa

Święta już blisko, tuż za oknem. Teraz jest najlepszy moment na kupienie oryginalnego prezentu – w formie niezapomnianych przeżyć.

Wręczanie prezentów to jeden z najprzyjemniejszych momentów każdych świąt. Wpływa na poprawę samopoczucia Osoby Obdarowanej i wręczającej prezent ale do miłych wspomnień nierzadko wracamy przez długi czas.
Mamy również dylematy, aby nasz pomysł – prezent, nie zakończył się fiaskiem.
Na szczęście są takie prezenty, które są oryginalne, eleganckie, praktyczne, nietuzinkowe a co najważniejsze pewne. Takim jest nasz voucher prezentowy do Day Spa.

Podaruj przeżycia zamiast rzeczy materialnych

Taki voucher to nowoczesny, wyszukany i oryginalny prezent. Cechuje się dużą różnorodnością, ponieważ może obejmować każdy zabieg z naszej oferty lub stworzony specjalnie pakiet zabiegów. Co najważniejsze, jeśli nie wiemy z jakich zabiegów kosmetycznych, masaży czy medycyny estetycznej Obdarowana Osoba chciałaby skorzystać, wystarczy kupić voucher na dowolną wartość, aby w taki sposób drugiej Osobie dać szansę dokonania wyboru.

Taki voucher jest formą podarowania niezapomnianych przeżyć a tym samym jest trudny do wycenienia. Taka forma prezentu z pewnością zostanie zapamiętana na bardzo długo.

Wg badań statystycznych 70% badanych osób dobrze wspomina otrzymanie prezentu-przeżycia i uważa go za bardziej atrakcyjny od typowo materialnego. Natomiast 56% osób badanych wolałoby samodzielnie dokonać wyboru zabiegu w Day Spa.

Nasze vouchery są ręcznie robione i zapakowane w złotą, elegancką torebkę.

Rolletic Day Spa

...skin time…body time...