Wolumetria twarzy - efekt, który zachwyca

Wolumetria twarzy - efekt, który zachwyca
gru 07

Wolumetria twarzy - efekt, który zachwyca

Wolumetria twarzy – co to jest ?

Wolumetria twarzy jest zabiegiem liftingującym, dzięki któremu możliwe jest wymodelowanie konturów, skorygowanie lub nawet przywrócenie odpowiedniego kształtu twarzy Pacjenta.

W zależności od oczekiwań możliwe jest między innymi przywrócenie właściwego kształtu twarzy i nadaniu jej młodszego wyglądu, np. poprzez wypełnienie zmarszczek, zastosowanie nici liftingujących 2D, 3D lub 4D. Preparatami na bazie kwasu hialuronowego potrafimy odbudować zapadnięte policzki, zwiększyć objętość skroni, okolic żuchwy, podbródka. Uwydatniamy kształt twarzy i korygujemy profil w zależności od oczekiwań Pacjenta.

Wolumetria twarzy – dlaczego warto ?

Skóra z wiekiem traci elastyczność, jędrność, jest często wiotka, opada. Wolumetria powstrzyma lub bardzo opóźni te efekty. Zastosowanie dobrej jakości, potrójnie usieciowanego kwasu hialuronowego powstrzyma efekty starzenia, odpowiednio nawilży skórę twarzy.

Wolumetria twarzy – dla kogo ?

Zabiegi polecamy dla osób w każdym wieku w zależności od potrzeb lub oczekiwań.

Wolumetria twarzy – przebieg zabiegu

Wolumetria twarzy jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym dla pacjenta. Nasi specjaliści po dokładnej konsultacji wspólnie z Pacjentem dokładnie ustalają zakres korekcji twarzy, a następnie za pomocą igły lub z wykorzystaniem kaniuli dokonują wstrzyknięcia wypełniacza. Dobiorą odpowiednie NICI LIFTINGUJĄCE i zaimplantują je.

Powstały w ten sposób implant jest elastyczny oraz miękki – w praktyce jest niewyczuwalny oraz niewidoczny. Czas zabiegu to 30-60 min w zależności od zakresu działań, po jego wykonaniu pacjent nie musi przechodzić okresu rekonwalescencji.

WAŻNE !!!

Tylko dobre, potrójnie usieciowane kwasy hialuronowe oraz dobrej jakości nici liftngujące dadzą oczekiwany efekt.

Wolumteria twarzy – zalety :

  • poprawienie owalu twarzy

  • uwydatnienie okolic jarzmowej

  • zredukowanie zagłębień podoczodołowych

  • powiększenie i odbudowanie policzków

  • przywrócenie twarzy młodego wyglądu

  • redukcja bruzd nosowo–wargowych i zmarszczek marionetki

  • zmniejszenie tzw. chomików

Wolumetria twarz – bezpieczeństwo zabiegu

W naszych zabiegach stosujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne preparaty. Kwasy hialuronowe wyłącznie potrójnie usieciowane, nici liftingujące sprawdzonych producentów będących od wielu lat na rynku polskim.

Pomimo iniekcji, zabieg wolumetrii nie wyklucza nas z normalnego funkcjonowania. Może pojawić się delikatne zaczerwienienie, lekka opuchlizna ale znikają najdalej w ciągu 2-3 dni.

Wolumetria twarzy – po zabiegu

Należy pamiętać aby po zabiegu wolumetrii nie eksponować nadmiernie twarzy na słońcu i bezwzględnie nie masować miejsc wypełnionych kwasem hialuronowym.

Wolumetria twarzy – trwałość efektu zabiegu – 6-12 miesięcy.