Witamy w świecie piękna i relaksu

Podaruj sobie czas wśród pięknych aromatów, świec i łagodnej muzyki

CZAS PIĘKNA I HARMONII

W Rolletic Day Spa kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom.  Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe. 

Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej nasz salon jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków, ale również niezwykłej i wyjątkowej obsługi.

Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce naszych specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. Po przekroczeniu progu naszego DAY SPA z pewnością odczujesz różnicę i zauważysz, iż dzięki przyjemnej i sprzyjającej atmosferze nie będziesz chciał od nas tak szybko wyjść.

Naszą misją jest ukazywanie i wydobywanie prawdziwego piękna, jak również przenoszenie Klientów w świat relaksu i harmonii. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Stworzyliśmy wyjątkowe, przytulne miejsce, gdzie troszczymy się nie tylko o kompleksową pielęgnację ciała, ale również o dobre samopoczucie i komfort naszych Klientów. 

ZAPEWNIMY PAŃSTWA SKÓRZE PIĘKNO NA DŁUGIE LATA, A SYLWETCE NADAMY NOWY PIĘKNY KSZTAŁT.

Posługujemy się językiem angielskim / We speak English