Karboksyterapia Medica

Urządzenie, które prezentujemy w naszym salonie jest najnowszym i najnowocześniejszym w swojej klasie.
Karboksyterapia jako zabieg została zatwierdzona - jako jedno z niewielu urządzeń medycznych - przez FDA (Food and Drug Administration), amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako zabieg całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny i o wysokiej klinicznie skuteczności.

Niewiele jest w kosmetologii urządzeń o tak szerokim spektrum działania. Karboksyterapia Medica stosowana jest w odmładzaniu skóry, walce z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem. Sam zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu medycznego certyfikowanego dwutlenku węgla.

 

Laser diodowy COOLITE Pro

COOLITE Pro to najnowszej generacji medyczny laser diodowy na rynku.

Coolite Pro jest skutecznym sposobem na jedwabiście gładką skórę. Laser Coolite Pro uznawany jest za najbardziej innowacyjne urządzenie spośród laserów diodowych. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii światłowodów, które służą do transmisji energii świetlnej, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej epilacji bez ryzyka powikłań.

Nowoczesny układ chłodzenia gwarantuje najwyższą wydajność zabiegową. Zabiegi z Coolite Pro są szybkie i bezpieczne a efekty epilacji włosów są widoczne już po pierwszych zabiegach.

 

Główne cechy lasera COOLITE PRO :

- bardzo szybki, tym samym bardzo krótki czas zabiegu

- dzięki światłowodom bardzo wysoka skuteczność zabiegu

- unikalna, nowoczesna technologia Jet smooth

 

Laser diodowy GSD Coolite Pro – jako jeden z niewielu dostępnych na rynku laserów diodowych - posiada certyfikat zgodności z dyrektywą medyczną CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186 zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii.

 

Kriolipoliza Krio HT V12

Kriolipoliza Krio HT V12 to obecnie najnowocześniejszy system trwałej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała.

Krio HT v12 jest bardzo nowoczesnym urządzeniem skutecznie likwidującym nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na ochłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Ochłodzone komórki tłuszczowe poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy, czyli „kontrolowanej śmierci” i stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

 

LipoMaxx v6+

LipoMaxx v6+ - to nowa jakość w modelowaniu ciała i liftingu twarzy.

Po raz pierwszy 4 nowoczesne technologie :

  • endomasaż ( endermologia)
  • fala radiowa (RF), dwubiegunowa
  • laser IR (podczerwień)
  • mechaniczna manipulacja tkanką

zastosowano w jednym urządzeniu, stanowiącym kwintesencję osiągnięć kosmetologii w modelowaniu ciała i liftingu twarzy.

REZULTATY DZIAŁANIA LIPO MAXX V6+ - WIDOCZNE JUZ PO PIERWSZYM ZABIEGU!

 

E-Light SILVER (IPL+RF)

Nowoczesne, wielofukcyjne urządzenie obejmujące swoim działaniem zabiegi :

  • fotoodmładzanie
  • zamykanie naczynek
  • leczenie trądziku
  • usuwanie przebarwień

Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

Można również wykonywać zabiegi osobom młodym, usuwając zmiany posłoneczne czy też lecząc trądzik. Co istotne, zabiegi można wykonywać przez cały rok, również na skórze opalonej. Duży rozmiar plamki zabiegowej (8x40 mm) skraca czas zabiegu, umożliwiając szybsze usuwanie zmian. W urządzeniu E-Light zminimalizowano odczucia bólowe pacjenta, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami. To urządzenie pozwoli im korzystać z pożytków terapii falami radiowymi i IPL z poczuciem komfortu.