Liposukcja ultradźwiękowa – skuteczny zabieg na ciało

Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem, dzięki któremu możliwa jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu – dzięki temu ciało naszych pacjentów jest widocznie wysmuklone.

Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla pacjenta. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie szczupłej sylwetki praktycznie bez wysiłku. Przy pomocy zabiegu możliwe jest przede wszystkim usunięcie tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach ciała – dużo bezpieczniej, precyzyjniej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Liposukcja ultradźwiękowa – jak działa?

Zabieg liposukcji oparty jest na energii ultradźwiękowej, przy pomocy której odseparowuje się tkanki tłuszczowe od tkanek okalających. Energia ultradźwiękowa od lat była wykorzystywana w innych dziedzinach medycyny - również w walce z niechcianymi pokładami tłuszczu znalazła swoje zastosowanie. Zabieg liposukcji jest niezwykle precyzyjny, energia nakierowywana jest bezpośrednio na tkankę tłuszczową, która ma zostać zlikwidowana. Dokładność zabiegu sprawia, że ultradźwięki nie oddziałują na otaczające tkanki. Dzięki temu nie występuje niebezpieczeństwo uszkodzenia tkanki łącznej lub nerwowej.

Liposukcja ultradźwiękowa – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Pomimo tego że liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem bezpiecznym, występują pewne sytuacje, w których pacjent nie powinien jej wykonywać. Należą do nich:

  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • przewlekłe choroby narządów wewnętrznych,
  • słaba krzepliwość krwi,
  • zmiany na skórze – rany, wysypki, blizny,
  • osteoporoza,
  • nadciśnienie tętnicze,
  • choroby nowotworowe,
  • przyjmowanie leków opartych na hormonach.

Liposukcja jest zabiegiem wykonywanym w naszym salonie, w mieście Gdynia (Trójmiasto). Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zabiegu oraz pomogą w umówieniu dogodnego dla Państwa terminu.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu kosmetycznego. Proponujemy wiele zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, a także masaż i saunę.