Wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust - Gdynia (1 ml)

Kwas hialuronowy – powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze. Z dużym powodzeniem wykorzystywany jest także medycynie estetycznej (np. w zabiegach takich jak wypełnianie zmarszczek lub powiększanie ust). Kwas hi… »»»

900 PLN

Kategoria: Medycyna estetyczna

Wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust - Gdynia (1 ml)

Kwas hialuronowy – powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze. Z dużym powodzeniem wykorzystywany jest także medycynie estetycznej (np. w zabiegach takich jak wypełnianie zmarszczek lub powiększanie ust). Kwas hialuronowy po ukończeniu około 25 roku życia zaczyna zanikać, a to skutkuje spadkiem jędrności skóry i przyspieszeniem procesu starzenia. W medycynie stosuje się go jako główny składnik podczas zabiegów, dzięki którym przywraca się jędrność oraz sprężystość skórze.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który ma taką samą budowę w każdym żywym organizmie – znaleźć go można zarówno w organizmach jednokomórkowych, jak i u człowieka. Jego główną zaletą jest zdolność do przyłączania cząsteczek wody, dzięki czemu skóra ma zapewnione odpowiedni poziom nawilżenia. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. W przypadku osób po 40 roku życia ilość kwasu hialuronowego jest dwukrotnie niższa niż w przypadku osoby dwudziestoletniej. Niesie to za sobą takie skutki jak utrata sprężystości skóry oraz pojawienie się pierwszych zmarszczek.

Medycyna estetyczna wpływa na zatrzymanie procesu starzenia. Pozwala przywrócić skórze odpowiednią jędrność i nawilżenie. Dzięki zastosowaniu zabiegów z kwasem hialuronowym możliwe jest między innymi:

 • powiększenie ust,
 • wypełnienie zmarszczek,
 • poprawienie kształtu nosa,
 • modelowanie linii żuchwy,
 • odbudowa skroni,
 • odbudowa i powiększenie policzków.
 • odbudowa zmian pourazowych lub operacyjnych

Każdy ze stosowanych wypełniaczy w swoim składzie ma usieciowany kwas hialuronowy. Proces, jakim jest sieciowanie, ma za zadanie ochronę cząsteczek kwasu hialuronowego, który jest naturalnie rozkładany przez znajdujące się w skórze enzymy. Mając to na uwadze, do różnych zabiegów wykorzystuje się wypełniacz o zróżnicowanej lepkości, gęstości czy różnym stopniu przyłączania cząsteczek wody. W celu uzyskania odpowiednich efektów stosuje się inne mieszanki do wypełniania ust, a inne do powiększenia policzków – pomimo tego, że głównym składnikiem w obu przypadkach jest kwas hialuronowy.

Bezpieczeństwo gwarantowane

Nasze studio urody pracuje wyłącznie na produktach renomowanej marki BioHyalux, produkcji Bloomage Biotech, który jest liderem w dziedzinie naturalnych cząsteczek kwasu hialuronowego. Produkt BioHylux, jako jeden z niewielu otrzymał pozytywną ocenę inspekcji Food and Drug Administration – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w ciele człowieka i która nie powoduje alergii. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonują nasi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w stosowaniu najwyższej jakości preparatów.

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy jest zabiegiem liftingującym, dzięki któremu możliwe jest wymodelowanie konturów twarzy pacjenta. W zależności od oczekiwań możliwe jest między innymi przywrócenie właściwego kształtu twarzy i nadaniu jej młodszego wyglądu, np. poprzez wypełnienie zmarszczek.

Wolumetria twarzy jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym dla pacjenta. Nasi specjaliści dokładnie ustalają zakres korekcji twarzy, a następnie za pomocą igły lub z wykorzystaniem kaniuli dokonują wstrzyknięcia wypełniacza. Powstały w ten sposób implant jest elastyczny oraz miękki – w praktyce jest niewyczuwalny oraz niewidoczny. Czas zabiegu to około 30 minut, po jego wykonaniu pacjent nie musi przechodzić okresu rekonwalescencji.

Zaletami tego zabiegu są między innymi:

 • poprawienie owalu twarzy,
 • uwydatnienie okolic jarzmowej,
 • zredukowanie zagłębień podoczodołowych,
 • powiększenie i odbudowanie policzków
 • przywrócenie twarzy młodego wyglądu.
 • redukcja bruzd nosowo–wargowych i zmarszczek marionetki
 • zmniejszenie tzw. chomików

Zapraszamy do naszego studia zdrowia i urody w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.