Leczenie łysienia_osocze bogatopłytkowe

Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia łysienia jest mezoterapia owłosionej skory głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego jest terapią wskazaną zarówno dla osób z łysieniem plackowatym, androgenicznym, jak i z włosami w… »»»

650 PLN

Leczenie łysienia_osocze bogatopłytkowe

Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia łysienia jest mezoterapia owłosionej skory głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego jest terapią wskazaną zarówno dla osób z łysieniem plackowatym, androgenicznym, jak i z włosami wyjątkowo słabymi, wymagającymi silnego odżywienia. Koncentrat bogatopłytkowy uzyskuje się z własnej krwi pacjenta. Uzyskane osocze bogatopłytkowe będzie pobudzać cebulki do wytwarzania nowych włosów.

Jest to zabieg bardzo krótki. Jednorazowa wizyta trwa od 10 do 15 minut. Po jednym dniu nie widać już ukłuć igły i można spokojnie wrócić do codziennych zajęć. Po mezoterapii osoczem bogatopłytkowym odrastają nowe i mocniejsze włosy, jest ich też więcej niż było wcześniej – z jednej cebulki wyrasta więcej niż jeden włos. W efekcie zabieg powstrzymuje wypadanie włosów i hamuje proces łysienia. Na rezultaty trzeba jednak nieco poczekać, ponieważ proces odrostu nowego włosa trwa mniej więcej 3 miesiące ale jest to indywidualne.

Zabieg należy wykonać w serii minimum 3 - 5 zabiegów, w odstępach 3 - 4 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

  • Choroby krwi

  • Nowotwór


 


 

 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.