Karboksyterapia

NA CZYM POLEGA ZABIEG KARBOKSYTERAPII W LIKWIDACJI BLIZN W NASZYM SALONIE

W przypadku blizn leczenie można rozpocząć około 2-3 tygodni po zagojeniu się rany. Karboksyterapia przynosi efekty w leczeniu blizn np. po usunięciu wyrostka robaczkowego. Karboksyterapia wspomaga tworzenie się … »»»

Cena ustalana indywidualnie

Kategoria: Redukcja blizn

Karboksyterapia

NA CZYM POLEGA ZABIEG KARBOKSYTERAPII W LIKWIDACJI BLIZN W NASZYM SALONIE

W przypadku blizn leczenie można rozpocząć około 2-3 tygodni po zagojeniu się rany. Karboksyterapia przynosi efekty w leczeniu blizn np. po usunięciu wyrostka robaczkowego. Karboksyterapia wspomaga tworzenie się nowego kolagenu, a następnie „zagęszcza” i uelastycznia skórę, aby poprawić jej wygląd.

Zabieg polega wywołaniu w pełni kontrolowanego stanu zapalnego tkanek skórnych. Metoda stymuluje naturalne mechanizmy regeneracyjne oraz zapewnia efekt, jakiemu nie dorówna żaden kosmetyk, ponieważ karboksyterapia działa bezpośrednio na przyczyny niedoskonałości, a nie tylko ich skutki.

KARBOKSYTERAPIA - WSKAZANIA W LIKWIDACJI BLIZN :

- rozstępy – redukcja do 97%
- zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej – wywołane efektami starzenia, intensywnym odchudzaniem ( doskonałe efekty )
- regeneracja dłoni
- świeże rozstępy i blizny
- rewitalizacja skóry (odmłodzenie)

Ze względu na rodzaj i zakres zabiegu, cena jest ustalana indywidualnie.

KARBOKSYTERAPIA jako zabieg na naszym urządzeniu została zatwierdzona przez FDA ( Food and Drug Administration), amerykańską, rządową Agencję ds. Żywności i Leków jako zabieg całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny oraz o potwierdzonej, wysokiej klinicznie skuteczności.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu