Kwasy AHA, BHA

Terapia kwasami AHA jest znaną od ćwierć wieku, doskonałą kosmetyczną metodą odmładzania i leczenia trądziku, szczególnie grudkowo - krostkowego oraz defektów potrądzikowych.

Eksfoliacja to zabieg złuszczania, usuwania suchej, zrogowaciałej warstwy naskórka za pomocą st… »»»

100 PLN

KARNETY
6 zabiegów
510 PLN

Kwasy AHA, BHA

Terapia kwasami AHA jest znaną od ćwierć wieku, doskonałą kosmetyczną metodą odmładzania i leczenia trądziku, szczególnie grudkowo - krostkowego oraz defektów potrądzikowych.

Eksfoliacja to zabieg złuszczania, usuwania suchej, zrogowaciałej warstwy naskórka za pomocą stężonych kwasów owocowych. Kuracja może być przeprowadzana cały rok.

Usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka powoduje głębokie oczyszczanie i odblokowanie porów skóry, jej rewitalizację, odświeżenie i rozjaśnienie. Po zabiegu powstaje nowa, delikatna, gładka i lepiej nawilżona skóra.

Peeling w niczym nie ogranicza aktywności zawodowej, nie wyklucza z życia codziennego. Skóra po zabiegu złuszcza się stopniowo, w sposób prawie niewidoczny, łatwy do ukrycia przez zastosowanie kremu. Złuszczanie kończy się w przeciągu około tygodnia.

Zabiegi peelingu można stosować nie tylko na twarz, ale także na dekolt, szyję, dłonie, plecy, czy ciało. Jednak nie można nakładać kwasów na zbyt duże powierzchnie.

WSKAZANIA: Prawie każda cera, a szczególnie: gruba i tłusta, łojotokowa; trądzik grudkowo - krostkowy, zaskórniki; blizny po trądziku; rozszerzone pory skóry; skóra dojrzała; z oznakami starzenia; sucha i wiotka; z przebarwieniami (posłoneczne, potrądzikowe, hormonalne, plamy słoneczne)

PRZECIWWSKAZANIA: podrażnienia; trądzik w fazie aktywnej; opryszczka; łuszczyca; grzybica; trądzik różowaty; skóra z ubytkami (skaleczenia, otarcia)

MECHANIZM DZIAŁANIA KWASÓW AHA i BHA

Polega na zwiększeniu odłegłości pomiędzy komórkami i osłabieniu wiązań pomiędzy nimi, co prowadzi do eliminacji zewnętrznych komórek warstwy rogowej. Zmniejsza się grubość tej warstwy co daje skórze następujące efekty:

  • skóra staje się gładka, świetlista, odzyskuje swój ładny kolor

  • poprawia napięcia i zwartosci skóry

  • zmniejszenie zmarszczek

  • wzmocnienie struktury kolagenu oraz przyspieszenie syntezy kolagenu

  • odbudowa włókien sprężystych i poprawienie elastyczności skóry

  • nawilżenie

  • rozjaśnienie przebarwień - zapobiega zbijaniu się pigmentu w bryłki

  • regulacja i normalizacja gruczołów łojowych

  • ochrona przez zaskórnikami - oczyszczenie i zabezpieczenie przed ponownym zapchaniem mieszków włosowych

  • ściąganie rozszerzonych porów skóry

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.