Rosyjski ciepłym miodem

Niezwykły, godzinny rytuał połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym. Miód działa detoksykująco i odżywczo, a masaż na nim niweluje napięcie mięśni, przyspiesza regenerację naskórka, stymuluje metabolizm, poprawia ukr… »»»

150 PLN

Kategoria: Wellness

Rosyjski ciepłym miodem

Niezwykły, godzinny rytuał połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym. Miód działa detoksykująco i odżywczo, a masaż na nim niweluje napięcie mięśni, przyspiesza regenerację naskórka, stymuluje metabolizm, poprawia ukrwienie, działa antyrodnikowo i przeciwzapalnie. Powoduje głębokie i równomierne odżywienie głębokich partii skóry, które są zestresowane, odmineralizowane lub posiadają niedostateczne krążenie. Masaż przeprowadzamy w dwóch fazach: aktywnej - wykonywanej na plecach oraz relaksacyjnej - wykonywanej na całym ciele.

Masaż ciepłym miodem to doskonałe połączenie technik masażu z naturą. Wykorzystując strukturę miodu, opracowano wyjątkową kombinację ruchów, działających wyszczuplająco oraz antycellulitowo. Wykorzystany w zabiegu miód to regenerująca maseczka dla skóry, która odżywia, przyspiesza procesy gojenia, działa oczyszczająco, a także spowalnia procesy starzenia. Masaż na miodzie wspomaga usuwanie przez skórę szkodliwych substancji, wyciąga nagromadzone w niej toksyny, otwiera pory oraz intensywnie dotlenia. Jest skuteczniejszy od dobrego peelingu, a oddziaływując na wszystkie nasze zmysły, pobudza ciało i umysł.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA MASAŻU MIODEM :

  • nietolerancja organiczna miodu
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • zły stan zdrowia - temperatura
  • choroby nerek
  • choroba nowotworowa
  • silna nadczynnośc tarczycy
  • gruźlica
  • depilacja jakakolwiek ciała w przeciągu ostatnich 48 godzin

 

DO MASAŻU STOSUJEMY WYŁĄCZNIE KASZUBSKIE MIODY EKOLOGICZNE

 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu