Leczenie łysienia_karboksyterapia

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia owłosionej skóry głowy jest zabiegiem wykorzystującym do terapii dwutlenek węgla. Tego typu metoda lecznicza działa na organizm człowieka holistycznie, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na satysfakcjonujące efekty w stosunkowo kró… »»»

180 PLN

KARNETY
5 zabiegów
720 PLN
10 zabiegów
1200 PLN

Leczenie łysienia_karboksyterapia

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia owłosionej skóry głowy jest zabiegiem wykorzystującym do terapii dwutlenek węgla. Tego typu metoda lecznicza działa na organizm człowieka holistycznie, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na satysfakcjonujące efekty w stosunkowo krótkim czasie. Dwutlenek węgla pobudza krążenie, dzięki czemu do komórek skóry doprowadzana jest znacznie większa ilość tlenu oraz substancji odżywczych. Karboksyterapia jest obecnie bardzo popularnym i skutecznym narzędziem w walce z łysieniem oraz problemami z włosami u mężczyzn. Zabieg jest bezpieczny i bardzo mało inwazyjny, a dodatkowo metoda ta została sprawdzona klinicznie.

Karboksyterapia polega na śródskórnym bądź też podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla przy użyciu specjalnego urządzenia, dzięki czemu można precyzyjnie dotrzeć do wybranego obszaru zmienionego chorobowo. Celem zabiegu jest usprawnienie procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co z kolei pozwala na poprawę ukrwienia skóry. Po wniknięciu dwutlenku węgla następuje rozbudowa sieci nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu do każdej komórki skóry głowy dociera znacznie większa ilość życiodajnego tlenu oraz niezbędnych substancji odżywczych. Skutkiem stosowania karboksyterapii jest odżywienie, dotlenienia i rewitalizacja owłosionej skóry głowy. Karboksyterapia jest zabiegiem, który można łączyć z innymi metodami leczniczymi w celu uzyskania jeszcze bardziej spektakularnych efektów. Zabieg można wykonywać jako samodzielną kuracją bądź też łączyć z zabiegami typu mezoterapia igłowa i osocze bogatopłytkowe.

Na jakie efekty może liczyć pacjent po zastosowaniu zabiegu karboksyterapii?

Efekty leczenia widać już po serii zabiegów, ale dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów, zaleca się przeprowadzenie od pięciu do dziesięciu zabiegów. W celu przyspieszenia wzrostu włosów i utrwalenia efektów wskazane jest połączenie zabiegów karboksyterapii z mezoterapią igłową i zabiegiem z osoczem bogatopłytkowym.

Jeśli chodzi o wypadanie włosów, łysienie czy też przerzedzanie się włosów to częstotliwość i ilość zabiegów karboksyterapii dobieramy indywidualnie.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

  • choroby nowotworowe
  • niewydolność płuc, serca, nerek
  • inhibitory anhydrazy węglanowej
  • niewyrównane nadciśnienie tętnicze
  • choroby autoimmunologiczne
  • zaburzenia krzepnięcia krwi

 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.