Osocze bogatopłytkowe _ redukcja blizn

Blizny pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, czy też potrądzikowe to bardzo częste problemy z jakimi boryka się wiele osób.

Bardzo trudno jest je zlikwidować, zwłaszcza gdy są już porcelanowo białe, czyli osiągnęły swoją ostateczną formę. Gdy są stosunkowo świeże i mają kolor r&oac… »»»

650 PLN

Kategoria: Redukcja blizn

Osocze bogatopłytkowe _ redukcja blizn

Blizny pooperacyjne, pourazowe, pooparzeniowe, czy też potrądzikowe to bardzo częste problemy z jakimi boryka się wiele osób.

Bardzo trudno jest je zlikwidować, zwłaszcza gdy są już porcelanowo białe, czyli osiągnęły swoją ostateczną formę. Gdy są stosunkowo świeże i mają kolor różowy lub czerwony, warto podjąć się ich terapii za pomocą osocza bogatopłytkowego, które ma pobudzić skórę do wzmożonej regeneracji i odbudowania jej struktury. Dzięki temu uzyskujemy nową i lepszą strukturalnie tkankę. Najlepsze rezultaty osiągane są zazwyczaj po połączeniu tej metody z innymi zabiegami np. z karboksyterapią..

 

Pobierzemy niewielką ilość Twojej krwi do probówek i odwirujemy ją w celu pozyskania Twojego osocza zawierającego płytki krwi. Następnie metodą mezoterapii igłowej wstrzykniemy w skórę.

Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym można stosować jako samodzielny zabieg odmładzający i rewitalizujący skórę wokół oczu. Bardzo dobre efekty przynosi cykl 3-5 zabiegów w odstępach 0-1-3-6-12 miesięcy. Piąta aplikacja nie zawsze jest konieczna, jej celem najczęściej jest utrwalenie efektu odmładzającego. Polecamy osobom 20+. W starszym wieku wskazane jest łączenie zabiegu osoczem bogatopłytkowym z innymi zabiegami np. karboksyterapią, LipoMaxx v6+.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

  • obecność ognisk zakażonych bakteriami na skórze
  • obawa przed igłami
  • aktywna opryszczka
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroba autoimmunologiczna
  • choroba nowotworowa
  • choroby krwi

 

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM :

Nie jest wymagane specjalne przygotowanie do zabiegu PRP (Platelet Rich Plasma). Trzeba być – mówiąc ogólnie, zdrowym. Na tydzień przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmować aspirynę, leki zmniejszające krzepliwość krwi. Jeśli wiemy, że nasza skóra jest wrażliwa ( np. na ukłucia) to można na kilka dni przed zabiegiem zastosować leki zawierające escynę (np. Aescin 3x3 tabl./dzień; Reparil 3x2 draż.), by zmniejszyć ryzyko powstania krwiaków i przyspieszyć znikanie tych, które ewentualnie się pojawią. Osoby z nawrotami opryszczki powinny przyjmować acyklowir w dawkach profilaktycznych (np. Heviran 1xtabl. 400 mg/dzień).

ZALECENIA PO ZABIEGU :

Po wykonanym zabiegu, przez 24 godziny należy unikać chodzenia na basen, siłownię czy też saunę w każdego rodzaju.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.