Depilacja laserowa

 

Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszego osiągnięcia technologii medycznej. Nowy laser diodowy z unikalnym, zastrzeżonym patentem międzynarodowym systemem chłodzenia oraz skanerem badającym skórę      Coll Up Najnowszej generacji laser diodowy z ultranowoczesną diodą. Urządzenie dedykowane jest do wyjątkowo skutecznych zabiegów.
Najlepsza długość fali, skaner badający skórę, najnowszej generacji system chłodzenia skóry – to m.in. powoduje, że ten obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie laser do usuwania włosków – to zminimalizowane odczucia bólowe, najwyższa obecnie skuteczność zabiegu i cena porównywalna do IPL. Każdy zabieg poprzedzany jest bezpłatna konsultacją
Jeszcze nigdy depilacja nie była tak skuteczna

Zapraszamy do skorzystania z najnowocześniejszego osiągnięcia technologii medycznej. Nowy laser diodowy z unikalnym, zastrzeżonym patentem międzynarodowym systemem chłodzenia oraz skanerem badającym skórę. Coll Up Najnowszej generacji laser diodowy z ultranowoczesną diodą. Urządzenie dedykowane jest do wyjątkowo skutecznych zabiegów.Najlepsza długość fali, skaner badający skórę, najnowszej generacji system chłodzenia skóry – to m.in. powoduje, że ten obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie laser do usuwania włosków – to zminimalizowane odczucia bólowe, najwyższa obecnie skuteczność zabiegu i cena porównywalna do IPL. Każdy zabieg poprzedzany jest bezpłatna konsultacją.

Jeszcze nigdy depilacja nie była tak skuteczna