Karboksyterapia Gdynia - Niesamowite efekty zabiegowe

sie 22

Karboksyterapia Gdynia - Niesamowite efekty zabiegowe

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapią, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca.

Jako zabieg na naszym urządzeniu została zatwierdzona przez FDA (Food and Drug Administration), amerykańską, rządową agencję ds. żywności i leków jako zabieg całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny oraz o potwierdzonej, wysokiej klinicznie skuteczności.
Czysty medycznie CO2 jest wstrzykiwany w tkanki podskórne przez niewielką igłę.

Przenika bez problemu do okolicznych tkanek. CO2 wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do podawanego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest stymulacja kolagenu, co skutkuje zwiększoną jej sprężystością. Ponadto, zwiększona ilość dwutlenku węgla wpływa na zmniejszenie zdolności wiązania tlenu przez hemoglobinę, w związku z czym, hemoglobina chętniej zostawia w tkance przyniesiony ze sobą tlen. Wysoka zawartość związku powoduje też tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i dotlenienia tkanek. Tak więc zwiększenie stężenia dwutlenku węgla uruchamia kilka mechanizmów nastawionych na szybkie dostarczenie większych ilości tlenu do danej okolicy. Łączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksyterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.

Nowoczesna KARBOKSYTERAPIA w Gdyni,w Rolletic Day Spa to:

REDUKCJA KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH I CELLULITU

REDUKCJA ROZSTĘPÓW

REDUKCJA BLIZN

 

KARBOKSYTERAPIA WSKAZANIA :

  • - rozstępy – redukcja do 97%
  • - cellulit (stadia I-IV) - redukcja do 89%
  • - zlokalizowana tkanka tłuszczowa – redukcja do 67%
  • - zwiotczenie skóry i tkanki podskórnej – wywołane efektami starzenia, intensywnym odchudzaniem lub ciążą (doskonałe efekty)
  • - regeneracja dłoni
  • - świeże rozstępy i blizny
  • - redukcja podwójnego podbródka (dobre efekty)
  • - rewitalizacja skóry (odmłodzenie)
  • - zaburzenia prawidłowego krążenia (np. zimne ręce i stopy)
  • - opuchnięcia nóg

Zapraszamy do naszego studia zdrowia i urody w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym.