Karboksyterapia w zabiegach łączonych

sie 26

Karboksyterapia w zabiegach łączonych

Karboksyterapia Medica w terapii jest bardzo efektywnym i całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Jednak zdecydowanie najlepsze efekty terapeutyczne przynosi w terapiach łączonych.

Daje bardzo szerokie spektrum możliwości realizacji różnych zabiegów na różne problemy skórne.

W niniejszym artykule postaramy się przedstawić karboksyterapię jako głównego uczestnika terapii łączonych.

KARBOKSYTERAPIA + LIPOLASER – perfekcyjne połaczenie dwóch niezwykle efektywnych zabiegów na ciało. Karboksyterapia, remedium na większość naszych przypadłości twarzy i ciała oraz lipolaser, czyli zimny laser – hit ostatnich lat w odchudzaniu, likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej i liftingu skóry

KARBOKSYTERAPIA + MEZOTERAPIA IGŁOWA – doskonałe połączenie dwóch bardzo efektywnych zabiegów. Wykorzystując certyfikowany, medyczny dwutlenek węgla w połączeniu z transportem substancji aktywnych za pomocą mezoterapii igłowej wgłąb skóry realizujemy spektakularne efekty w postaci redukcji, likwidacji cieni, worków pod oczami. Bardzo zauważalny jest efekt pozabiegowy w postaci liftingu oraz zmniejszenia wiotkości skóry wokół delikatnej okolicy oczu.

KARBOKSYTERAPIA + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – celem takiego połączenia zabiegowego jest silne stymulowanie komórek skóry głównie do produkcji kolagenu (jego ilość w naszej skórze jest nie do przecenienia, oby go jak najwięcej, od niego głównie zależy wygląd i zdrowie naszej skóry), elastyny i własnego kwasu hialuronowego. Efektem takiego połączenia jest zwiększenie gęstości, napięcia i silne nawilżenie skóry. Połączenie tych dwóch zabiegów uznane zostało za odkrycie przełomowe w leczeniu wielu chorób skóry głowy i, a może przede wszystkim, w regeneracji i biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu a także ciała. Polecamy dla kobiet z cellulitem i dla wszystkich, których skóra jest mało jędrna i wiotka. Szacowany lepszy efekt ww. zabiegu łączonego na podstawie wyników badać oceniany jest na ok 30%. W naszym salonie osiągamy spektakularne efekty w leczeniu blizn potrądzikowych, stosując terapię łączoną - karboksyterapię z osoczem bogatopłytkowym.

KARBOKSYTERAPIA +MASAŻ MANUALNY – wykonując nawet krótki masaż na okolice zabiegowe, w połączeniu z karboksyterapią zmniejszamy zastoje limfatyczne. W efekcie takiego połączenia realizujemy o wiele szybszy transport składników aktywnych wgłąb skóry. Rozszerzone naczynia krwionośne po zabiegu karboksyterapii ułatwiają transport tychże składników wraz z układem krwionośnym.

KARBOKSYTERAPIA + IPL E-LIGHT Silver – realizując takie zintegrowanie zabiegowe koncentrujemy się głównie na maksymalnym zwiększeniu efektu dotlenienia skóry. Poprawiamy koloryt skóry, redukujemy drobne zmarszczki – w ramach współdziałania ze światłem IPL w terapii anti-age a także naczynia układu krwionośnego.

KARBOKSYTERAPIA + RF – bazując na wynikach licznych badań w zastosowaniu kombinacji z karboksyterapią, możemy stwierdzić, że przebudowa skóry, jej biorewitalizacja w terapiach łaczonych z Radio Frequency wykazuje o wiele wyższy poziom, niż realizując oddzielnie samą karboksyterapię czy RF.

KARBOKSYTERAPIA + KWASY – w wielu przypadkach przed zabiegiem karboksyterapii wskazana może być aplikacja mało stężonego kwasu migdałowego, który rozjaśni, rozświetli skórę twarzy przed zabiegiem i dodatkowo zmniejszy ewentualne dolegliwości bólowe.

KARBOKSYTERAPIA + MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – połączenie tych zabiegów daje bardzo dobre efekty w likwidacji zwłóknień skóry, obrzęków, guzowatych stwardnień. Wystarczy wykonanie kilkunastominutowego masażu przed zabiegiem karboksyterapii i w efekcie po kilku zabiegach cieszymy się z gładkiej skóry.

KARBOKSYTERAPIA + ENDERMOLOGIA LIPO MAXX V6+ - Lipo Maxx V6+ jest pierwszym urządzeniem, w którym zastosowano jednoczesną realizację 4 zabiegów (endermologia-endomasaż, fala radiowa, laser IR, masaż tkanek miękkich). Bardzo dobre efekty terapeutyczne uzyskamy jeśli podczas jednego zabiegu połączymy endermologię LipoMaxx czyli masaż podciśnieniowy wraz z aplikacją lokalną medycznego CO2 w zabiegu karboksyterapii. Skóra po zabiegu jest pełna energii, gładka, elastyczna, dotleniona, rozświetlona oraz zrelaksowana - po prostu odmłodzona i promienna.

KARBOKSYTERAPIA + ULTRADŹWIĘKI – karboksyterapia w połączeniu z ultradźwiękami tworzy rewelacyjny układ transportu substancji czynno – aktywnych do głębokich warstw skóry. Zabieg usprawnia metabolizm komórkowy oraz ich regenerację. Łatwiej wprowadzane substancje aktywne nawilżają skórę, uelastyczniają, spłycają zmarszczki, wygładzają skórę, leczą zmiany trądzikowe, dotleniają i głęboko rewitalizują skórę.

 

Zapraszamy do naszego Studia Zdrowia i Urody Rolletic w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym.