Najmocniejszy lipolaser do redukcji tkanki tłuszczowej na rynku już w naszej ofercie

wrz 05

Najmocniejszy lipolaser do redukcji tkanki tłuszczowej na rynku już w naszej ofercie

W naszej ofercie znajduje się najnowszy obecnie lipolaser na rynku – urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to najnowszy model o bardzo wysokiej skuteczności.

Lipolaser Xante jest laserem diodowym, w którym po raz pierwszy zastosowano najnowsze osiągnięcia w technologii do profesjonalnych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową.

 

Główne wskazania do zabiegów lipolaserem Xante :

  • intensywna redukcja tkanki tłuszczowej
  • likwidacja lub redukcja cellulitu
  • zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę
  • złagodzenie uczucia zmęczenia
  • poprawa i stymulacja funkcji metabolicznych organizmu
  • odblokowuje kanały przepływu limfy

Lipolaser Xante posiada innowacyjną technologię zimnego lasera diodowego klasy 3D do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Niezaprzeczalną zaletą lipolasera Xante oprócz bardzo wysokiej skuteczności zabiegowej i efektywności, jest potwierdzenie jego skuteczności licznymi badaniami klinicznymi, a także fakt że lipolaser Xante swoim zasięgiem w czasie jednego zabiegu obejmuje największą część naszego ciała z dostępnych laserów na rynku.

Zabieg jest bardzo przyjemny, odczuwamy niekiedy lekkie ciepło w miejscu poddawanym zabiegowi i oprócz wysokiej skuteczności zabiegowej jest także ciepłą formą relaksu.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki :

ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE Lipolaser diodowy Xante_odchudzanie i modelowanie sylwetki - Gdynia

 

Zapraszamy do naszego Studia Zdrowia i Urody Rolletic w mieście Gdynia (Trójmiasto) przy ulicy Armii Krajowej 28/1. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli informacji dotyczących zabiegów wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym.