Chocolate Body Spa

Peeling i masaż czekoladowyNasz autorski, luksusowy zabieg na bazie zespołu masaży obejmujących swym zasięgiem masaż klasyczny, relaksacyjny Ma Uri, antycellulitowy, Shiatsu, bioenergoterapię i aromaterapię. Egzotyczny masaż o wybitnych cechach relaksacyjnych, pomagający w redukcji cellulitu, rewita… »»»

190 PLN

Kategoria: Wellness

Chocolate Body Spa

Peeling i masaż czekoladowy

Nasz autorski, luksusowy zabieg na bazie zespołu masaży obejmujących swym zasięgiem masaż klasyczny, relaksacyjny Ma Uri, antycellulitowy, Shiatsu, bioenergoterapię i aromaterapię. Egzotyczny masaż o wybitnych cechach relaksacyjnych, pomagający w redukcji cellulitu, rewitalizujący skórę. Stymuluje tkankę podskórną i poprawia krążenie.
Ekskluzywny peeling - gdzie malutkie drobinki kawy mieszają się z czekoladą i brązowym cukrem, dodatkowo olej z winogron i masło Shea doskonale oczyszczają skórę i przygotowują do kontaktu z opalenizną.

peeling czekoladowy = jedwabista, gładka skóra

Masaż czekoladowy - bardzo wysoka zawartość kakao, wapń, fosor, magnez i esencjonalny olej z pomarańczy. Ponad 800 różnych molekuł zawartych w tym wyjątkowym kremie uelastycznia i napina skórę. Antycellulitowy, relaksacyjny, zdrowy.
Wysoki poziom endorfin ( hormonów szczęścia )
W trakcie masażu uwalnia się silny zapach czekolady, utrzymuje się na skórze przez dłuższy

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu