Rosyjski ciepłym miodem

Masaż rosyjski ciepłym miodemNiezwykły, godzinny rytuał połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym. Miód działa detoksykująco i odżywczo, a masaż na nim niweluje napięcie mięśni, przyspiesza regenerację naskórka, stymuluj… »»»

200 PLN

Kategoria: Wellness

Rosyjski ciepłym miodem

Masaż rosyjski ciepłym miodem

Niezwykły, godzinny rytuał połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym. Miód działa detoksykująco i odżywczo, a masaż na nim niweluje napięcie mięśni, przyspiesza regenerację naskórka, stymuluje metabolizm, poprawia ukrwienie, działa antyrodnikowo i przeciwzapalnie. Powoduje głębokie i równomierne odżywienie głębokich partii skóry, które są zestresowane, odmineralizowane lub posiadają niedostateczne krążenie. Masaż przeprowadzany jest w dwóch fazach: aktywnej - wykonywanej na plecach oraz relaksacyjnej - wykonywanej na całym ciele.

Masaż ciepłym miodem to doskonałe połączenie technik masażu z naturą. Wykorzystując strukturę miodu, opracowano wyjątkową kombinację ruchów, działających wyszczuplająco oraz antycellulitowo. Wykorzystany w zabiegu miód to regenerująca maseczka dla skóry, która odżywia, przyspiesza procesy gojenia, działa oczyszczająco, a także spowalnia procesy starzenia. Masaż na miodzie wspomaga usuwanie przez skórę szkodliwych substancji, wyciąga nagromadzone w niej toksyny, otwiera pory oraz intensywnie dotlenia. Jest skuteczniejszy od dobrego peelingu, a oddziaływując na wszystkie nasze zmysły, pobudza ciało i umysł.

Do masażu stosujemy wyłącznie kaszubskie miody ekologiczne.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:


Nietolerancja miodu, zaburzenia krzepliwości krwi, żylaki, ciąża, karmienie piersią, miesiączka, zły stan zdrowia - temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy, gruźlica, depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 godzin

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu