Bańka chińska

Masaż antycellulitowy bańką chińskąCelllulit to problem wielu kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych masaży - zabiegów redukujących ten defekt kosmetologiczny. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczow… »»»

120 PLN

KARNETY
6 zabiegów
600 PLN
13 zabiegów
1200 PLN
Kategoria: Antycellulitowe

Bańka chińska

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Celllulit to problem wielu kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych masaży - zabiegów redukujących ten defekt kosmetologiczny. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.
W efekcie bardzo poprawia się jakość skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.
Stosowane przy masażu wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, ekstrakt guarany i algi bardzo pozytywnie wpływają na skórę, zapobiegają powstawaniu cellulitu, pomagają pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii, złogów i toksyn.
Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

W naszym salonie każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych odczuć pacjentki.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.