Maska algowa

Właściwości masek algowych są bardzo duże. Posiadają wiele składników wpływających na prawidłowe odżywienie skóry. W swoim składzie zawierają wiele różnych minerałów np. wapń, potas, żelazo, miedź, cynk, fluor i fosfor. Są cennym źródłem wielu witamin:A, B, C, K, … »»»

60 PLN

Maska algowa

Właściwości masek algowych są bardzo duże. Posiadają wiele składników wpływających na prawidłowe odżywienie skóry. W swoim składzie zawierają wiele różnych minerałów np. wapń, potas, żelazo, miedź, cynk, fluor i fosfor. cennym źródłem wielu witamin:A, B, C, K, E i PP. Algi posiadają również jako jedne z niewielu roślin witaminę B12, która polecana jest wszystkim tym, którzy w swej diecie wyeliminowali mięso. W algach znajdziemy również błonnik pokarmowy.

Maska algowa – korzyści

W naszym salonie stosujemy naturalne maski algowe dobrych, uznanych producentów. W zależności od kierunku zastosowania zawierają one różne dodatki jak np. żurawinę, arbuz, koloidalne złoto, kwas hialuronowy, komórki macierzyste czy spirulinę. Często również używamy masek z naturalną oliwą z oliwek, czekaladę, aloes.

Działanie

Głównie dzięki maskom algowym uzyskujemy działania kojące, łagodzące podrażnienia skóry i zwężające pory skórne. Bardzo często stosuje się je po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych lub w przypadku cery tłustej i związanych z nią zmianach chorobowych np. trądzik pospolity.

Maski algowe świetnie sprawdzają się również podczas zabiegów wyszczuplających, bowiem posiadają zdolności odchudzające.

Maski algowe pomagają spłycać zmarszczki i przeciwdziałają starzeniu się skóry. Neutralizują wolne rodniki. Po użyciu tego rodzaju maski od razu zauważalne jest nawilżenie skóry, rozjaśnienie i poprawa jej napięcia (efekt liftu kosmetycznego). Dodatkowym atutem jest również fakt, że po zabiegu z wykorzystaniem masek algowych makijaż dzienny utrzymuje się znacznie dłużej.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu