Wypełniacze

Kwas hialuronowy to substancja znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go do tworzenia bezpiecznych wypełniaczy stosowanych do wypełniania zmarszczek i modelowania sylwetki. Jest też głównym składnikiem preparatów do mezoterapii – pozwala… »»»

900 PLN

Kategoria: Medycyna estetyczna

Wypełniacze

Kwas hialuronowy to substancja znajdująca bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się go do tworzenia bezpiecznych wypełniaczy stosowanych do wypełniania zmarszczek i modelowania sylwetki. Jest też głównym składnikiem preparatów do mezoterapii – pozwalających skutecznie i trwale poprawić jakość skóry poprzez jej nawilżenie i zagęszczenie.

Kwas hialuronowy to polisacharyd występujący i mający taką samą budowę u wszystkich organizmów żywych – od jednokomórkowych bakterii do człowieka. Stanowi on naturalny składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Ma ogromną zdolność przyłączania cząsteczek wody (jedna cząsteczka kwasu może przyłączyć aż 250 cząsteczek wody), zapewniając odpowiednie nawilżenie skórze. Niestety wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze maleje. U osoby 40-letniej jest go o połowę mniej niż u dwudziestolatki. Stopniowe zmniejszania się ilości HLA w skórze wiąże się ze spadkiem jej nawilżenia, a co za tym idzie utratą sprężystości i pojawieniem się zmarszczek.

Medycyna estetyczna potrafi spowolnić efekty starzenia się na poziomie skóry oraz tkanki podskórnej. Możemy działać na wiele sposobów, zarówno poprzez stymulację własnych procesów regeneracyjnych poprawiających jakość i wygląd skóry (wykorzystując osocze bogatopłytkowe, mezoterapię igłową), jak i korygując powstałe wraz z wiekiem zmiany lub niedoskonałości naszego wyglądu stosując wypełniacze.

Najbezpieczniejszą, najmniej inwazyjną i dającą natychmiastowe rezultaty metodą jest korygowanie tych zmian z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego możemy zastosować do:

 • wypełniania zmarszczek

 • powiększania ust

 • odbudowy skroni

 • poprawy kształtu nosa

 • odbudowy i powiększania policzków

 • modelowania linii żuchwy

 • odbudowa zmian pourazowych lub operacyjnych

 

  Wypełniacze zawierają usieciowany kwas hialuronowy. Proces sieciowania z jednej strony chroni cząsteczki kwasu hialuronowego przez rozłożeniem go przez naturalnie występujący w skórze enzym – hialuronidazę, z drugiej strony nadaje mu specyficzne fizykochemiczne właściwości. Dzięki tym właściwościom do różnych zabiegów używamy różnych rodzajów wypełniaczy różniących się lepkością, gęstością, stopniem usieciowania, zdolnością przyłączania cząsteczek wody, itd. Chcąc uzyskać najlepsze rezultaty innych preparatów używamy do wypełniania zmarszczek a innych do powiększania policzków – mimo że głównym ich składnikiem jest kwas hialuronowy.

  BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW

  Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze, zatem nie powoduje alergii. Depozyty z wypełniaczy w razie niezadowalających efektów zabiegu można rozpuścić stosując hialuronidazę. Należy pamiętać aby zabieg był wykonywany przez odpowiednio przeszkolonego specjalistę i przy użyciu najwyższej jakości preparatów.

  MODELOWANIE TWARZY

  Wolumetria

  Wolumetria to prawie bezbolesny zabieg. Kosmetolog specjalista ustala zakres korekcji twarzy, następnie wstrzykuje za pomocą igły lub kaniuli wypełniacz. Powstały w ten sposób implant jest elastyczny, miękki, o jednorodnej konsystencji z otaczającą tkanką – w praktyce jest niewyczuwalny oraz niewidoczny. Czas takiego zabiegu to zaledwie 30
  minut. Efekty kwasu hialuronowego BioHyalux utrzymują się nawet do 18 miesięcy. Dodatkowo implant zapewnia odpowiednie nawilżenie tkanek, przez co skóra wygląda młodo i naturalnie.

  Efekty wolumetrii:

  • twarz odzyskuje swój młodzieńczy wygląd

  • powiększenie i odbudowanie policzków

  • uwydatnienie okolicy jarzmowej

  • redukcja zagłębień podoczodołowych

  • poprawa owalu twarzy

  • redukcja bruzd nosowo–wargowych i zmarszczek marionetki

  • zmniejszenie tzw. chomików

  Pracujemy na uznanej marce BioHyalux, produkcji Bloomage Biotech, światowego lidera w produkcji czystego kwasu hialuronowego. Produkt BioHylux, jako jeden z niewielu otrzymał pozytywną ocenę inspekcji Food and Drug Administration, FDA (amerykańskiej Agencji Żywności i Leków).

  Trwałość w przypadku produktów z linii BioHyalux utrzymuję się nawet 1,5 roku.

  0 opinie na temat

  Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

  Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

  Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

  Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

  Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

  Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.