Karboksyterapia skóry głowy Gdynia

Karboksyterapia skóry głowy wykorzystywana w trychologii jest bardzo bezpiecznym zabiegiem.Karboksyterapia owłosionej skóry głowy jest zabiegiem wykorzystującym do terapii medyczny dwutlenek węgla. Tego typu metoda lecznicza działa na organizm człowieka holistycznie, dzięki czemu pacje… »»»

200 PLN

KARNETY
5 zabiegów
800 PLN
10 zabiegów
1300 PLN

Karboksyterapia skóry głowy Gdynia

Karboksyterapia skóry głowy wykorzystywana w trychologii jest bardzo bezpiecznym zabiegiem.

Karboksyterapia owłosionej skóry głowy jest zabiegiem wykorzystującym do terapii medyczny dwutlenek węgla. Tego typu metoda lecznicza działa na organizm człowieka holistycznie, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na satysfakcjonujące efekty w stosunkowo krótkim czasie. Dwutlenek węgla pobudza krążenie, dzięki czemu do komórek skóry doprowadzana jest znacznie większa ilość tlenu oraz substancji odżywczych.

Karboksyterapia jest obecnie bardzo popularnym i skutecznym narzędziem w walce z łysieniem oraz problemami z włosami. Zabieg jest bezpieczny i bardzo mało inwazyjny, a dodatkowo metoda ta została sprawdzona klinicznie. Karboksyterapia polega na śródskórnym bądź też podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla . Celem zabiegu jest usprawnienie procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co z kolei pozwala na poprawę ukrwienia skóry. Po wniknięciu dwutlenku węgla następuje rozbudowa sieci nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu do każdej komórki skóry głowy dociera znacznie większa ilość życiodajnego tlenu oraz niezbędnych substancji odżywczych. Skutkiem stosowania karboksyterapii jest odżywienie, dotlenienia i rewitalizacja owłosionej skóry głowy. Karboksyterapia jest zabiegiem, który można łączyć z innymi metodami leczniczymi w celu uzyskania jeszcze bardziej spektakularnych efektów. Zabieg można wykonywać jako samodzielną kuracją bądź też łączyć z zabiegami typu mezoterapia igłowa i osocze bogatopłytkowe.

Chcą uzyskać bardzo dobre efekty zabiegi karboksyterapii powinno się wykonywać w serii kilku zabiegów.

Efekty terapii są uwarunkowane przyczynami schorzenia, cechami osobniczymi oraz systematyką i konsekwencją w wykonywaniu zabiegów.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.