Mezoterapia igłowa skóry głowy Gdynia

Mezoterapia igłowa skory głowy jest obecnie jednym z najlepszych, najskuteczniejszych zabiegów zapobiegającym wypadaniu włosów i stymulacji mieszków włosowych do odrastania nowych włosów.Mezoterapia igłowa to zabieg dedykowany Pacjentkom z problemami z wypadaniem włos&oac… »»»

300 PLN

Mezoterapia igłowa skóry głowy Gdynia

Mezoterapia igłowa skory głowy jest obecnie jednym z najlepszych, najskuteczniejszych zabiegów zapobiegającym wypadaniu włosów i stymulacji mieszków włosowych do odrastania nowych włosów.

Mezoterapia igłowa to zabieg dedykowany Pacjentkom z problemami z wypadaniem włosów bądź łysieniem plackowatym i androgenicznym.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie przygotowanych dla potrzeb Pacjentki koktajli odżywczych. Preparaty dostarczane są do głębokich warstw skóry. Zazwyczaj pod skórę Pacjenta wprowadza się koktajle bogate w składniki aktywne.

Wskazane jest aby leczenie wykonywać w serii 4-5 do 8 - 10 zabiegów w systemie co 2 tygodnie, 2-4 zabiegi przypominające co 2-3 miesiące i następnie raz na pół roku lub raz na rok celem stymulowania komorek włosa. Ostatni zabieg często nie jest już potrzebny, wykonuje się go dla podtrzymania efektu zabiegowego, jednakże jest to indywidualne.


 


 

 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu