Podaruj sobie czas wśród przepięknych aromatów,
świec i łagodnej muzyki - Czas piękna i harmonii.

Witamy w świecie piękna i relaksu

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i najnowszych osiągnięć kosmetyki profesjonalnej. W wyjątkowym otoczeniu i harmonii możecie Państwo poznać nową koncepcję piękna. Pielęgnacja skóry i ciała, którą oferujemy spełni Państwa najskrytsze oczekiwania i sprawi, że zapragniecie stale z niej korzystać.

Nasz gabinet kosmetyczny oferuje w pełni indywidualne zabiegi, ściśle dopasowane do typu cery, jej stanu, trybu życia oraz aktualnego stanu zdrowia skóry (to filozofia gabinetu). Przykładamy ogromną wagę do tego, żeby nasz gabinet był nie tylko miejscem intensywnej pielęgnacji, ale również miejscem relaksu i dobrego samopoczucia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty gabinetu masażu. W miłej atmosferze oferujemy pełną gamę masaży wellness, wyszczuplających, antycellulitowych, leczniczych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z AUTORSKIEGO PROGRAMU ODCHUDZANIA I KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI. Pierwszy zabieg ROLLETIC dla każdej nowej klientki jest bezpłatny.

Sauna na podczerwień połączona z łagodną muzyką i aromaterapią sprawią, że zabieg stanie się czasem odpoczynku, czasem dla siebie. Obecnie naszą ofertę wzbogaciliśmy o usługę przedłużania i zagęszczania rzęs oraz absolutną nowość na rynku przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą laserową!

Zapraszamy do odwiedzania zarówno salonu, jak i naszej strony internetowej, za pośrednictwem której postaramy się służyć Państwu swoją pomocą. Wykupiony u nas Podarunek Piękna może stanowić niezapomniany prezent dla bliskiej osoby...

ZAPEWNIMY PAŃSTWA SKÓRZE PIĘKNO NA DŁUGIE LATA, A SYLWETCE NADAMY NOWY PIĘKNY KSZTAŁT.