Nowoczesna medycyna estetyczna Gdynia w Rolletic day spa

paź 20

Nowoczesna medycyna estetyczna Gdynia w Rolletic day spa

Medycyna estetyczna – w ofercie naszego salonu.

W ciągu ostatnich lat nastąpiło zdecydowane zwiększenie zainteresowania nieinwazyjnymi metodami, dzięki którym można poprawić urodę, nadać skórze blasku, odświeżyć swój wygląd. Medycyna estetyczna jest uzupełnieniem luki pomiędzy chirurgią plastyczna a kosmetologią. Obecnie możliwe jest powiększenie ust, korekta zmarszczek, a nawet modelowanie sylwetki ciała i to bez zastosowania operacji plastycznej, po której pacjent musiałby przejść okres rekonwalescencji. Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to prawdziwa rewolucja.

W Rolletic Day Spa w ramach medycyny estetycznej zajmujemy się profilaktyką starzejącej się skóry, odmładzaniem jej, odchudzaniem w obrębie twarzy i ciała.

Oferujemy Państwu między innymi : bezpieczne wypełniacze, lipolizę iniekcyjną, nici liftingujące, mezoterapię igłową na wybrane partie ciała – twarz, szyję, dekolt i na ciało. Wszystkie te zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu, który posiada wszystkie potrzebne i wymagane certyfikaty medyczne.

W ramach zabiegów karboksyterapii posługujemy się urządzeniem wielokrotnie nagradzanym na imprezach, targach medycyny estetycznej i in. branżowych. Karboksyterapia Medica, którą prezentujemy w naszym salonie jest najnowszym i najnowocześniejszym urządzeniem w swojej klasie. Karboksyterapia jako zabieg została zatwierdzona - jako jedno z niewielu urządzeń medycznych - przez FDA (Food and Drug Administration), amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako zabieg całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny i o wysokiej skuteczności zabiegowej. W zabiegu używamy wyłącznie certyfikowanego gazu medycznego.

Spektakularne efekty przynoszą terapie łączone, dlatego zachęcamy Państwa do odbycia bezpłatnych konsultacji w ramach profilaktyki zabiegowej.

Specjaliści prowadzący zabiegi medycyny estetycznej to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką zabiegową. Gwarantujemy bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Więcej informacji na temat poszczególnych zabiegów znajdziecie Państwo na naszej stronie w poszczególnych zakładkach.

 

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do Gdyni na ulicę Armii Krajowej 28/1

 

Dzięki nam możliwe jest odzyskanie młodego, zdrowego wyglądu – bez użycia skalpela.