Laser diodowy COLLITE PRO

to najnowszej generacji medyczny laser diodowy 1 klasy na rynku w wersji profesjonalnej. Pierwszy zbudowany w technologii światłowodowej.

Jest pierwszym laserem na rynku gdzie światłowody zastosowano do transmisji impulsu świetlnego. Zastosowano w nim długość fali 810 nm, a nie jak w większości laserów diodowych, dostępnych na rynku 808 nm. Efektem tego jest wyraźne skrócenie czasu zabiegu, zmniejszenie ewentualnych dolegliwości bólowych, a przede wszystkim bardzo wysoka efektywność i skuteczność zabiegu.

Laser diodowy GSD Coolite Pro – jako jeden z niewielu dostępnych na rynku laserów diodowych - posiada certyfikat zgodności z dyrektywą medyczną CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186 zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii.

ELEMENTY WYRÓŻNIAJĄCE LASER DIODOWY COOLITE PRO:

 dzięki fali o długości 810 nm umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów w usuwaniu owłosienia,

 unikalna technologia "jet smooth" (chroniona międzynarodowym patentem), w której emisja wiązki lasera następuje z częstotliwością 10 impulsów na sekundę, zabieg jest niemal

całkowicie bezbolesny i wyjątkowo szybki,

nowoczesny układ chłodzenia i kryształ szafiru gwarantuje najwyższą wydajność zabiegową,

 bardzo duży obszar działania – plamka 12 x 12 mm COOLITE Pro umożliwia szybki i wydajny zabieg. Większe obszary np. łydki, uda czy całe nogi są wykonywane znacznie szybciej niż w starszej generacji laserów diodowych.
 

 

Lipolaser Xante

jest laserem diodowym, w którym po raz pierwszy zastosowano najnowsze osiągnięcia w technologii do profesjonalnych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową.

Główne wskazania do zabiegów lipolaserem Xante :

 • intensywna redukcja tkanki tłuszczowej
 • likwidacja lub redukcja cellulitu
 • zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę
 • złagodzenie uczucia zmęczenia
 • poprawa i stymulacja funkcji metabolicznych organizmu
 • odblokowuje kanały przepływu limfy

Lipolaser Xante posiada innowacyjną technologię zimnego lasera diodowego klasy 3D do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Niezaprzeczalną zaletą lipolasera Xante oprócz bardzo wysokiej skuteczności zabiegowej i efektywności, jest potwierdzenie jego skuteczności licznymi badaniami klinicznymi, a także fakt że lipolaser Xante swoim zasięgiem w czasie jednego zabiegu obejmuje największą część naszego ciała z dostępnych laserów na rynku.

Zabieg jest bardzo przyjemny, odczuwamy niekiedy lekkie ciepło w miejscu poddawanym zabiegowi i oprócz wysokiej skuteczności zabiegowej jest także ciepłą formą relaksu.
 

 

KARBOKSYTERAPIA MEDICA

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapią, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca.

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

Karboyterapia jest zabiegiem medycznym dlatego jest dokładnie przebadana pod względem mechanizmów działania, efektów terapeutycznych i skutków ubocznych. Jako zabieg na naszym urządzeniu została zatwierdzona przez FDA (Food and Drug Administration), amerykańską, rządową agencję ds. żywności i leków jako zabieg całkowicie bezpieczny, mało inwazyjny oraz o potwierdzonej, wysokiej klinicznie skuteczności.
 

 

KRIOLIPOLIZA KRIO HT V12

Kriolipoliza – obecnie najnowocześniejszy system trwałej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała.

Krio HT v12 jest nowoczesnym urządzeniem skutecznie likwidującym nadmiar tkanki tłuszczowej Zabieg polega na ochłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Ochłodzone komórki tłuszczowe poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy, czyli „kontrolowanej śmierci” i stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.
 

 

HYDRO PEEL H2, urządzenie do oczyszczania wodorowego

Hit zabiegów profesjonalnych salonów day spa. Realizuje się go tylko przy użyciu wysoko specjalistycznych, zaawansowanych technologicznie urządzeń jak np. HydroPeel H2

Zabieg oczyszczania wodorowego realizowany przy zastosowaniu urządzeń, takich jak HydroPeel H2 polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia z bardzo skuteczną terapią typu anti-aging. Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: oczyszczenie, złuszczenie, infuzja, laminacja, ultradźwięki oraz fala radiowa.
 

 

LIPO-MAXX V6+ - wyszczuplanie, lifting

LipoMaxx v6+ - nowa jakość w modelowaniu ciała i liftingu twarzy.

Po raz pierwszy 4 nowoczesne technologie :

 • endomasaż ( endermologia)

 • fala radiowa (RF), dwubiegunowa

 • laser IR (podczerwień)

 • mechaniczna manipulacja tkanką

zastosowano w jednym urządzeniu, stanowiącym kwintesencję osiągnięć kosmetologii w modelowaniu ciała i liftingu twarzy.
 

 

E-LIGT SILVER (IPL+RF)

Nowoczesne, wielofukcyjne urządzenie, obejmujące swoim działaniem zabiegi :

 • fotoodmładzanie

 • zamykanie naczynek

 • leczenie trądziku

 • usuwanie przebarwień

Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej, a także szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań i satysfakcję klientów.

Można również wykonywać zabiegi osobom młodym, usuwając zmiany posłoneczne czy też lecząc trądzik. Co istotne, zabiegi można wykonywać przez cały rok, również na skórze opalonej. Duży rozmiar plamki zabiegowej (8x40 mm) skraca czas zabiegu, umożliwiając szybsze usuwanie zmian. W urządzeniu E-Light zminimalizowano odczucia bólowe pacjenta, co jest niezwykle istotne, ponieważ osoby bardzo wrażliwe na ból często rezygnują z zabiegu w obawie przed nieprzyjemnymi odczuciami. To urządzenie pozwoli im korzystać z pożytków terapii falami radiowymi i IPL z poczuciem komfortu.