Zabiegi pielęgnacyjne w naszym salonie cieszą się dużą popularnością wśród pań. Warto od czasu do czasu wybrać się do profesjonalnego gabinetu i zafundować swojej twarzy odżywczą maseczkę, masaż, dogłębne oczyszczanie. Po takich zabiegach cera nabierze blasku, jest świeża i nawilżona. Nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią wizyty w salonie kosmetycznym. Raz na jakiś czas warto oddać się w opiekę specjalistów.

W naszym gabinecie wykonujemy szereg zabiegów kosmetycznych pielęgnujących nasza cerę, poprawiających stan skóry twarzy i całego ciała, a także polepszających ogólne samopoczucie i kondycję naszych klientów. Podczas zabiegów zajmujemy się tylko jedną Klientką lub Klientem - to właśnie Oni są dla nas najważniejsi. Pragniemy, aby osoby poddające się zabiegom kosmetycznym mogły zrelaksować się i odpocząć. Zabiegi wykonujemy na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Wszystkie zabiegi na twarz wykonywane w naszym gabinecie można połączyć z nowoczesną sauną na podczerwień zwiększającą efekty zabiegów.

W NASZEJ OFERCIE PROPONUJEMY ZABIEGI RELAKSACYJNE, NAWILŻAJĄCE, ODMŁADZAJĄCE, USUWAJĄCE PRZEBARWIENIA SKÓRY, REGULUJĄCE WYDZIELANIE SEBUM.
KAŻDY ZABIEG DOBIERANY JEST INDYWIDUALNIE DO POTRZEB SKÓRY.