Orange Body Spa

Peeling i masaż pomarańczowyNasz autorski luksusowy zabieg na bazie zespołu masaży obejmujących swym zasięgiem masaż klasyczny, relaksacyjny Ma Uri, antycellulitowy , Shiatsu, bioenergoterapię i aromaterapię. Egzotyczny masaż pomagający w redukowaniu cellulitu i rewitalizujący skórę. Ma dział… »»»

250 PLN

Kategoria: Wellness

Orange Body Spa

Peeling i masaż pomarańczowy

Nasz autorski luksusowy zabieg na bazie zespołu masaży obejmujących swym zasięgiem masaż klasyczny, relaksacyjny Ma Uri, antycellulitowy , Shiatsu, bioenergoterapię i aromaterapię. Egzotyczny masaż pomagający w redukowaniu cellulitu i rewitalizujący skórę. Ma działanie stymulujące tkankę podskórną i poprawiające krążenie. Silnie wygładza, nawilża i odżywia skórę.
Enzymy papainy, drobinki młodego bambusa i pyłku kwiatu pomarańczy reguluje Ph, warstwę rogową skóry i odbudowuje komórki skórne. Ekstrakt z alg Laminaria Hyperborea, kwas foliowy i witaminy A, E i C pobudzają mikrocyrkulację i działają detoksykująco, antycellulitowo. Uwalniający się w czasie masażu niezwykły zapach ma silne działanie aromaterapeutyczne.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu