Relaksacyjny z peelingiem

Masaż na bazie peelinguMasaż z peelingiem całego ciała, to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, stosowany w celu przyśpieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten polega na dokładnym masażu ciała specjalnymi preparatami złus… »»»

180 PLN

Kategoria: Wellness

Relaksacyjny z peelingiem

Masaż na bazie peelingu

Masaż z peelingiem całego ciała, to delikatne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, stosowany w celu przyśpieszenia procesu odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten polega na dokładnym masażu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

W zależności od rodzaju skóry, formy masażu stosujemy m.in. świeżo mieloną kawę, drobinki bambusa czy mak.

Przykładowe, najczęściej wybierane peelingi :

Masaż na bazie peelingu solnego

Unikalna dwufazowa formuła złuszczania i odżywienia skóry. Kryształki soli morskiej, masło Shea, olej z kiełków pszenicy, naturalny wosk pszczeli, witaminy A, E i C detoksykują i łagodzą stany zapalne mieszków około włosowych. Skóra po masażu jest niewiarygodnie gładka , nasycona cennymi mikroelementami i swobodnie oddycha

Masaż na bazie peelingu cukrowego


Brązowy cukier z trzciny cukrowej, olej z orzechów Macadamia, witamina E, olejek grejpfrutowy i pomarańczowy oczyszczają i wygładzają skórę. Maja silne działanie detoksykujące, wzmacniające i ujędrniające skórę. Polecany szczególnie przed sezonem letnim.

Masaż na bazie peelingu owocowego

Peeling oparty o owoc papai, bambus i pyłki kwiatu pomarańczy ma przede wszystkim na celu oczyszczenie, uwodnienie i nawilżenie skóry. Działa przeciwzapalnie, łagodzi i redukuje przekrwienia, likwiduje wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia się.

 

 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu