Nici liftingujące mono iEye

Pojedyncza nić gładka PDO wykonana z polidioksanonu. Jej charakterystyczna , oryginalna konstrukcja zapobiega ewentualnym uszkodzeniom drobnych, delikatnych naczyń krwionośnych w okolicy oka.Zadaniem zabiegu jest stymulacja procesu odbudowy włókien kolagenowych w skórze w okolicy oka i… »»»

120 PLN

Nici liftingujące mono iEye

Pojedyncza nić gładka PDO wykonana z polidioksanonu. Jej charakterystyczna , oryginalna konstrukcja zapobiega ewentualnym uszkodzeniom drobnych, delikatnych naczyń krwionośnych w okolicy oka.

Zadaniem zabiegu jest stymulacja procesu odbudowy włókien kolagenowych w skórze w okolicy oka i wzmocnieniu męśni mimicznych.

Dzięki takiemu działaniu skóra już po 3 – 4 tygodniach staje się wyraźnie bardziej sprężysta, gładsza, podnoszą się jej obwisłe fragmenty, znikają także worki pod oczami.

Nici ulegają samoistnemu rozpuszczeniu w skórze po upływie kilku miesięcy, poprawiając wygląd skóry okolic oczu bez użycia skalpela. Ogromną zaletą tej metody jest fakt, iż osiągnięte dzięki niej efekty utrzymują się nawet przez okres dwóch-trzech lat.

Tuż po zabiegu pacjentka może odczuwać lekki dyskomfort – mieć uczucie ciągnięcia skóry przez nici. Mogą pojawić się także niewielkie siniaki oraz podrażnienie skóry, które ustępuje po upływie kilku godzin.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu