Lactobionique

LACTOBIONIQUE – nowa wizja perfekcyjnej skóry od Theo Marvee DermomedicalJeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę wrażliwą… »»»

230 PLN

Lactobionique

LACTOBIONIQUE – nowa wizja perfekcyjnej skóry od Theo Marvee Dermomedical

Jeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę wrażliwą, atopową, z trądzikiem różowatym – ten zabieg jest dla Ciebie

 

Osoby z takimi skórami – zarówno kobiety jak i mężczyźni – reagują najczęściej zaczerwienieniem, opuchlizną, podrażnieniem cery i zaostrzeniem stanów zapalnych. Dzieje się tak najczęściej na skutek wrażliwości cery na zmiany pogodowe, także inne czynniki zewnętrzne a również bardzo często do podrażnień skóry dochodzi na skutek nieumiejętnego aplikowania kosmetyków ,a także stosowania kremów nie przeznaczonych do naszej skóry.

 

Podstawową cechą takich produktów jest, aby w ich składzie nie występowały składniki podrażniające skórę. Po okresie laboratoryjnych badań Theo Marvee Dermomedical wychodzi naprzeciw takim potrzebom i wprowadza na rynek kosmetologii linię LACTOBIOTQUE z kwasem laktobionowym i kompleksem SCULPTESSENCE™ .

 

Dopełnieniem profesjonalnej linii zabiegowej LACTOBIOTIQUE z kompleksem SCULPTESSENCE™ jest linia do pielęgnacji domowej, będące przedłużeniem efektywności zabiegów z najnowszej linii Theo Marvee.

Wszystkie produkty zabiegowe oraz do pielęgnacji domowej z linii Lactobiotique zawierają optymalnie dobrane stężenie kwasu laktobionowego oraz unikalny - stworzony na użytek tej linii - nowatorski kompleks SCULPTESSENCE™, będący naturalnym remodelerem skóry. Skład jego - opracowany przez Theo Marvee - to polisacharydy nawilżające skórę i przeciwdziałające jej zwiotczeniu. Chronią one jednocześnie kolagen i stymulują syntezę glikozaminoglikanów, w tym kwasu hialuronowego.

 

Kwas laktobionowy – zastosowany przez Theo Marvee – jest rzeczywistym, unikalnym składnikiem, którego największą zaletą jest to, że posiada wszystkie cechy alfahydrokwasów, wykazuje też łagodniejsze działanie, bez efektów ubocznych w postaci rumienia, pieczenia, szczypania czy czasem intensywnego łuszczenia. Bardzo dobrze wiąże wodę w naskórku, posiada własności nawilżające i skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

 

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że linia zabiegowa Lactobionique jest przeznaczona także dla kobiet w ciąży i będących w okresie laktacji.

 

Działanie przeciwstarzeniowe tego kwasu bazuje na hamowaniu aktywności metaloprotein oraz silnych właściwościach antyoksydacyjnych, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji, zwiotczeniu skóry. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia mechanizmy naprawcze. W odróżnieniu od kwasów AHA, kwas laktobionowy nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i w związku z tym może być stosowany latem.

 

Przeznaczony dla skór:

  • sucha
  • wrażliwa
  • atopowa
  • alergiczna
  • z trądzikiem różowatym
  • naczynkowych ze skłonnością do teleangiektazji
  • z łojotokowym zapaleniem skóry
  • w trakcie leczenia retinoidami i sterydami

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu