Lactobionique

Jeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę suchą, wrażliwą, atopową, z trądzikiem różowatymi naczynkową – ten zabieg jest dl… »»»

230 PLN

Lactobionique

Jeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę suchą, wrażliwą, atopową, z trądzikiem różowatymi naczynkową – ten zabieg jest dla Ciebie.

Osoby z takimi skórami (dotyczy kobiet jak i mężczyzn) reagują najczęściej zaczerwienieniem, opuchlizną, podrażnieniem cery i zaostrzeniem stanów zapalnych. Dzieje się tak najczęściej na skutek wrażliwości cery na zmiany pogodowe, także inne czynniki zewnętrzne a również bardzo często do podrażnień skóry dochodzi na skutek nieumiejętnego aplikowania kosmetyków, a także stosowania kremów nie przeznaczonych do naszej skóry.

Podstawową cechą takich produktów jest, aby w ich składzie nie występowały składniki podrażniające skórę. Po okresie laboratoryjnych badań Theo Marvee Dermomedical wychodzi naprzeciw takim potrzebom i wprowadza na rynek kosmetologii linię LACTOBIOTQUE z kwasem laktobionowym i kompleksem SCULPTESSENCE™ .

Dopełnieniem profesjonalnej linii zabiegowej LACTOBIOTIQUE z kompleksem SCULPTESSENCE™ jest linia do pielęgnacji domowej, będące przedłużeniem efektywności zabiegów z najnowszej linii Theo Marvee.

Wszystkie produkty zabiegowe oraz do pielęgnacji domowej z linii Lactobiotique zawierają optymalnie dobrane stężenie kwasu laktobionowego oraz unikalny - stworzony na użytek tej linii - nowatorski kompleks SCULPTESSENCE™, będący naturalnym remodelerem skóry. Skład jego - opracowany przez Theo Marvee - to polisacharydy nawilżające skórę i przeciwdziałające jej zwiotczeniu. Chronią one jednocześnie kolagen i stymulują syntezę glikozaminoglikanów, w tym kwasu hialuronowego.

Kwas laktobionowy – zastosowany autorsko w linii zabiegowej przez Theo Marvee – jest rzeczywistym, unikalnym składnikiem, którego największą zaletą jest to, że posiada wszystkie cechy alfahydrokwasów, wykazuje też łagodniejsze działanie, bez efektów ubocznych w postaci rumienia, pieczenia, szczypania czy czasem intensywnego łuszczenia. Bardzo dobrze wiąże wodę w naskórku, posiada własności nawilżające i skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne, dzięki czemu jest stosowany z doskonałymi wynikami w pielęgnacji skóry z AZS (atopowe zapalenie skóry), szczególnie jest polecany dla skór z trądzikiem różowatym. Jest to linia zabiegowa doskonale sprawdzająca się w regeneracji skóry po intensywnych zabiegach dermoestetycznych jak np. laseroterapia czy peelingi chemiczne jak i po błędnie przeprowadzonych powyższych zabiegach.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że linia zabiegowa Lactobionique jest przeznaczona także dla kobiet w ciąży i będących w okresie laktacji.

Linia LACTOBIOTQUE Theo Marvee ma bardzo efektywne działanie w odmładzaniu, odświeżaniu skóry.

Działanie przeciwstarzeniowe tego kwasu bazuje na hamowaniu aktywności metaloprotein oraz silnych właściwościach antyoksydacyjnych, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji, zwiotczeniu skóry. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia mechanizmy naprawcze. W odróżnieniu od kwasów AHA, kwas laktobionowy nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i w związku z tym może być stosowany latem.

Przeznaczony dla skór:

  • sucha
  • wrażliwa
  • atopowa
  • alergiczna
  • z trądzikiem różowatym
  • naczynkowych ze skłonnością do teleangiektazji
  • z łojotokowym zapaleniem skóry
  • w trakcie leczenia retinoidami i sterydami


 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu