Lactobionique

Jeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę suchą, wrażliwą, atopową, z trądzikiem różowatymi naczynkową – ten zabieg jest dl… »»»

150 PLN

KARNETY
5 zabiegów
600 PLN

Lactobionique

Jeszcze nigdy pielęgnacja skóry ekstremalnie problematycznej nie była tak skuteczna. Prezentujemy Państwu, najnowszą linię zabiegu do tzw. „trudnych skór”. Jeśli masz skórę suchą, wrażliwą, atopową, z trądzikiem różowatymi naczynkową – ten zabieg jest dla Ciebie.

Osoby z takimi skórami (dotyczy kobiet jak i mężczyzn) reagują najczęściej zaczerwienieniem, opuchlizną, podrażnieniem cery i zaostrzeniem stanów zapalnych. Dzieje się tak najczęściej na skutek wrażliwości cery na zmiany pogodowe, także inne czynniki zewnętrzne a również bardzo często do podrażnień skóry dochodzi na skutek nieumiejętnego aplikowania kosmetyków, a także stosowania kremów nie przeznaczonych do naszej skóry.

Podstawową cechą takich produktów jest, aby w ich składzie nie występowały składniki podrażniające skórę. Po okresie laboratoryjnych badań Theo Marvee Dermomedical wychodzi naprzeciw takim potrzebom i wprowadza na rynek kosmetologii linię LACTOBIOTQUE z kwasem laktobionowym i kompleksem SCULPTESSENCE™ .

Dopełnieniem profesjonalnej linii zabiegowej LACTOBIOTIQUE z kompleksem SCULPTESSENCE™ jest linia do pielęgnacji domowej, będące przedłużeniem efektywności zabiegów z najnowszej linii Theo Marvee.

Wszystkie produkty zabiegowe oraz do pielęgnacji domowej z linii Lactobiotique zawierają optymalnie dobrane stężenie kwasu laktobionowego oraz unikalny - stworzony na użytek tej linii - nowatorski kompleks SCULPTESSENCE™, będący naturalnym remodelerem skóry. Skład jego - opracowany przez Theo Marvee - to polisacharydy nawilżające skórę i przeciwdziałające jej zwiotczeniu. Chronią one jednocześnie kolagen i stymulują syntezę glikozaminoglikanów, w tym kwasu hialuronowego.

Kwas laktobionowy – zastosowany autorsko w linii zabiegowej przez Theo Marvee – jest rzeczywistym, unikalnym składnikiem, którego największą zaletą jest to, że posiada wszystkie cechy alfahydrokwasów, wykazuje też łagodniejsze działanie, bez efektów ubocznych w postaci rumienia, pieczenia, szczypania czy czasem intensywnego łuszczenia. Bardzo dobrze wiąże wodę w naskórku, posiada własności nawilżające i skutecznie chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne, dzięki czemu jest stosowany z doskonałymi wynikami w pielęgnacji skóry z AZS (atopowe zapalenie skóry), szczególnie jest polecany dla skór z trądzikiem różowatym. Jest to linia zabiegowa doskonale sprawdzająca się w regeneracji skóry po intensywnych zabiegach dermoestetycznych jak np. laseroterapia czy peelingi chemiczne jak i po błędnie przeprowadzonych powyższych zabiegach.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że linia zabiegowa Lactobionique jest przeznaczona także dla kobiet w ciąży i będących w okresie laktacji.

Linia LACTOBIOTQUE Theo Marvee ma bardzo efektywne działanie w odmładzaniu, odświeżaniu skóry.

Działanie przeciwstarzeniowe tego kwasu bazuje na hamowaniu aktywności metaloprotein oraz silnych właściwościach antyoksydacyjnych, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji, zwiotczeniu skóry. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz wzmacnia mechanizmy naprawcze. W odróżnieniu od kwasów AHA, kwas laktobionowy nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i w związku z tym może być stosowany latem.

Przeznaczony dla skór:

  • sucha
  • wrażliwa
  • atopowa
  • alergiczna
  • z trądzikiem różowatym
  • naczynkowych ze skłonnością do teleangiektazji
  • z łojotokowym zapaleniem skóry
  • w trakcie leczenia retinoidami i sterydami


 

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.