Z wiekiem owal twarzy się zmienia. Twoja skóra traci jędrność i elastyczność. Wyostrzają się rysy, a odbicie w lustrze zmienia się nieubłaganie. Z pomocą przyjdą Ci zabiegi odmładzające na twarz. Przywrócą cerze elastyczność i piękny, młodzieńczy wygląd. Na który z nich się zdecydować i dlaczego? Sprawdź!

Cera dojrzała potrzebuje szczególnej troski. Często jest wysuszona, szara i pozbawiona jędrności. Na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki, głębokie bruzdy i różne problemy skórne. Zwiotczała skóra sprawia, że policzki, kąciki oczu i ust opadają w dół. Cera staje się bardziej wrażliwa i skłonna do podrażnień. Tylko odpowiednia pielęgnacja i zmiany żywieniowe będą w stanie przywrócić jej zdrowy, młodzieńczy wygląd.

 

Zabiegi odmładzające na twarz to najchętniej wybierane zabiegi kosmetyczne dla skóry twarzy, szyi i dekoltu powyżej 40. roku życia. Wymaga ona szczególnego traktowania i odpowiedniej rewitalizacji.

Skóra twarzy każdego dnia narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, np. pogody. Dodatkowo, wykonuje liczne ruchy mimiczne, które z czasem mogą prowadzić do powstawania zmarszczek mimicznych. To, kiedy się pojawią, zależy nie tylko od dynamiki twarzy, ale przede wszystkim od genów i trybu życia. Zbyt mała podaż wody, nikotyna - to tylko niektóre czynniki mogące przyspieszyć proces starzenia się skóry.

Skóra po 40. roku życia traci ilość kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość. Pojawiają się nie tylko zmarszczki mimiczne, ale także grawitacyjne, np. wiotkość w okolicy szyi, podbródka, wisząca skóra w okolicy żuchwy. Wiele kobiet skarży się na zanik rysów twarzy. Pojawiają się zmarszczki na czole, w kącikach oczu, w okolicy ust, a nawet przy uchu. Na skórze mogą być bardziej widoczne pory, jak również pojawiają się drobne plamki. Możesz je pokochać, albo stawić im czoła. Z pomocą przychodzą zabiegi odmładzające na twarz, które są skuteczne i dostępne w naszym salonie.

W tym dziale będziemy Paniom proponować najlepsze obiektywnym zdaniem bezinwazyjne zabiegi na twarz w szerokim spektrum i najwyższym stopniem efektywności.