LIPO MAXX V6+

NOWA JAKOŚĆ W MODELOWANIU CIAŁA I LIFTINGU TWARZY

po raz pierwszy 4 nowoczesne technologie :

- endomasaż ( endermologia)
- fala radiowa(RF), dwubiegunowa
- laser IR( podczerwień)
- mechaniczna manipulacja tkanką

  zastosowano w jednym urządzeniu stanowiącym kwintesencję osiągnięć kosmetologii w modelowaniu ciała i liftingu twarzy.

  REZULTATY DZIAŁANIA LIPO MAXX V6+ - WIDOCZNE JUZ PO PIERWSZYM ZABIEGU

  WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • usuwanie cieni wokół oczu, zmniejszenie widocznych zmarszczek wokół oczu,

  • zmniejszenie „worków" pod oczami,

  • podniesienie górnej powieki i usuwanie zmarszczek,

  • modelowanie sylwetki po porodzie,

  • złagodzenie bólu stawów i fizjoterapia całego ciała,

  • zmniejszenie rozstępów

  • ogólnie nadwaga lub otyłość, miejscowe odtłuszczenie, redukcja tkanki tłuszczowej, naciąganie skóry ( ramion, nóg, barków i pleców), przemęczone stopy, pośladki

  • likwidacja zastojów limfatycznych ( obrzęk kończyn dolnych )

  • ukierunkowanie do leczenia blizn, oparzeń

  • odmładzanie

  PRZECIWWSKAZANIA D0 ZABIEGÓW LIPO V6+ :

  • rozrusznik serca, metalowe protezy (implanty),

  • choroby endokrynologiczne,

  • niewydolność wątroby lub nerek,

  • choroby układu sercowo-naczyniowego,

  • skłonność do krwotoków, żylaków, pękania naczynek,

  • epilepsja, zaburzenia psychosomatyczne,

  • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze,

  • nowotwór ( ew. minimum 5 lat od wyleczenia)

  Przeciwwskazania powyższe są ogólne i zindywidualizowane. W celu wykonania zabiegu prosimy o kontakt z salonem celem oceny możliwości wykonania.

  Zabiegi LIPOV6 są przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

  JAK DZIAŁA LIPO V6+

  Cztery nowoczesne technologie w jednym urządzeniu to:

  1.ENDOMASAŻ ( endermologia)

  zwiększa perfuzję krwi i pobudza metabolizm tłuszczów, a podciśnienie pobudza przepływ limfy.

  KIEDY ZALECA SIĘ ENDOMASAŻ (ENDERMOLOGIA) NA CIAŁO?

  Endomasaż to metoda nieinwazyjna i bezbolesna. Zabieg jest relaksacyjny.
  Jego celem jest pobudzenie naturalnych procesów w organizmie. Usprawnia gospodarkę wodną, układu limfatycznego i krwionośnego.

  Endomasaż polecany jest również osobom, które borykają się z zaburzeniami gospodarki wodnej takie jak zatrzymywanie wody w organizmie oraz w cellulicie typu wodnego i tłuszczowego.

  • Drenaż ciała jest także wskazany dla osób żyjących w silnym stresie, doświadczających ogólnego przemęczenia oraz długotrwale przebywających w łóżku (przeciwdziałanie bolesnym odleżynom).

  • Drenaż limfatyczny jest doskonałym sposobem na profilaktykę i regenerację mięśni u sportowców. Masaż zapobiega urazom i redukuje wytwarzanie kwasu mlekowego w mięśniach.

  • Zabiegi przywracają również ruchomość po złamaniach i skręceniach, następuje zwiększenie wydolności mięśni do pracy przez poprawę ich napięcia i elastyczności.

  • Działanie endomasażu na lipolizę tkanki tłuszczowej sprawia, że jest to skuteczna metoda na efektywne zmniejszenie nadwagi i cellulitu

  • Doskonały sposób na modelowanie sylwetki i wzmocnienie tkanki łącznej.

  Zabieg musi być wykonywany w serii. Rezultaty wtedy sa szybko widoczne.

  Specjalny kostium jak w innych zabiegach może być ale nie jest wymagany – na tym polega m.in. nowoczesność zabiegu i tego urządzenia.

  2. FALA RADIOWA DWUBIEGUNOWA (RF) w LIPO V6+

  Dwubiegunowa fala radiowa LIPO V6 to najbezpieczniejsze i bardzo efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

  - napinanie skóry
  - kształtowanie sylwetki, wyszczuplanie
  - remodelowanie kolagenu twarzy
  - redukowanie cellulitu

  Dzięki nowoczesnej technologii LIPO V6+ dwubiegunowa RF penetruje warstwy podskórne i skóry właściwej celem stymulacji kolagenu w tkance łącznej skóry. Początkowa denaturacja kolagenu w obrębie termicznie modyfikowanych głęboko tkanek jest mechanizmem umożliwiającym obkurczanie się tkanki (termoliza), następnie napięcie tkanki skórnej oraz redukcję zmarszczek.

  - Specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów na różnych częściach ciała dopasowują się kształtem do okolicy zabiegu
  - Chłodzenie kontaktowe głowicy do twarzy celem zapewnienia pacjentowi najwyższego komfortu
  - Parametry zabiegu są wybierane zależnie od obszaru ciała poddawanego zabiegowi
  - Obieg zamknięty (dwubiegunowy) głowic zapewnia bezpieczeństwo użytkowania
  - LIPO V6 umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb
  - Częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
  - System bezpieczeństwa- dwupolarowość
  - Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C - 60°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
  - Bezpieczne i bezbolesne zabiegi
  - Zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej
  - Długotrwałe efekty

  LIFTING

  * FALA RADIOWA (RF) - powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie. Ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu uzyskujemy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

  MODELOWANIE

  * FALA RADIOWA (RF) – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry podgrzewa zawartość komórki tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu, następnie w procesach metabolicznych tłuszcz jest wydalany z organizmu.

  *FALA RADIOWA (RF) działa również w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu.Po zabiegu widoczna jest redukcja obwodu ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych .

  3. LASER IR (infrared)

  LIPO V6 jest urządzeniem łączącym działanie lasera IR ( podczerwień ) z prądem RF dla bardziej efektywnego , zwiotczeń skóry oraz realizowania liftingu.
  Leczenie za pomocą lasera IR razem z falą radiową polega na wytworzeniu stref mikroprzegrzania w otoczeniu skóry nienagrzewanej w celu wytworzenia procesu naprawczego i regeneracyjnego
  – strefa przegrzana (słup koagulacyjny) jest eliminowana przez organizm i zastępowana nowymi warstwami. Niezniszczona skóra otaczająca słupy koagulacyjne prowadzi do :

  • szybszego wzrostu odbudowujących się warstw

  • oraz nie powoduje konieczności wyłączenia się z normalnego funkcjonowania.

  Promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, w tym, co szczególnie może zainteresować Panie ( ale nie tylko), z żelującej substancji składającej się z tłuszczu, wody i innych zbędnych substancji, lokalizujących się w fałdach pod skórą, czyli cellulitu.

  4. MECHANICZNA MANIPULACJA TKANKĄ

  Podciśnienie oraz specjalnie zaprojektowane wałki oddziałują na wnikanie RF, które sięga aż do 5-15mm. Jednocześnie mechaniczna manipulacja podciśnienia oraz wałka podszczypuje i napina włókienka tkanki łącznej. W efekcie skutecznie rozkłada podskórną warstwę tłuszczu, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych, zwiększa drenaż limfatyczny, pobudza metabolizm, redukuje lub skurcza komórki tłuszczowe. Skutecznie poprawia sylwetkę. Mechaniczne stymulowanie skóry ożywia metabolicznie tkankę tłuszczową. Masaż wykonywany przy pomocy specjalnej głowicy ma uaktywniać metabolizmu tkanki tłuszczowej i stymulować uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe jest zmiękczana, a to pozwala uwolnić i usunąć tłuszcz.

  Wskazany jest ruch i picie większych ilości wody.