Klasyczny

Masaż klasyczny jest podstawą terapii manualnej. Tworzy zespół różnych zabiegów wykonywanych ręcznie , które w sposób mechaniczny, zgodnie z zamierzeniem masażysty przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe … »»»

140 PLN

KARNETY
6 zabiegów
700 PLN
13 zabiegów
1400 PLN
Kategoria: Lecznicze

Klasyczny

Masaż klasyczny jest podstawą terapii manualnej. Tworzy zespół różnych zabiegów wykonywanych ręcznie , które w sposób mechaniczny, zgodnie z zamierzeniem masażysty przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie. Poprawia przemianę materii.
Masaż klasyczny usuwa bóle mięśni i stawów, koryguje wady postawy, przyspiesza dochodzenie organizmu do pełnej sprawności, rozluźnia mięśnie i usuwa zakwasy, poprawia krążenie, likwiduje bóle głowy, relaksuje.
Masaż klasyczny wpływa na lepsze ukrwienie, co zapewnia właściwy przebieg procesów metabolicznych w poszczególnych częściach układu nerwowego, stymuluje przewodnictwo nerwowe, a jego oddziaływanie na układ autonomiczny doprowadza do wyrównania układu sympatycznego i parasympatycznego.
Masaż klasyczny wykonujemy jako całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, kark, brzuch, klatka piersiowa i inne.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.