Pleców

Masaż leczniczy plecówjest to masaż leczniczy obejmujący swym zasięgiem grzbiet i kręgosłup. Likwidujący bóle w plecach, napięcia mięśniowe, rwę kulszową, rwę barkową, nerwobóle itp. Masaż pleców jest masażem typowo leczniczym. Zarówno fizyczne jak i psychiczne prz… »»»

110 PLN

KARNETY
6 zabiegów
550 PLN
13 zabiegów
1100 PLN
Kategoria: Lecznicze

Pleców

Masaż leczniczy pleców

jest to masaż leczniczy obejmujący swym zasięgiem grzbiet i kręgosłup. Likwidujący bóle w plecach, napięcia mięśniowe, rwę kulszową, rwę barkową, nerwobóle itp. Masaż pleców jest masażem typowo leczniczym. Zarówno fizyczne jak i psychiczne przeciążenia lubią się kumulować właśnie w postaci napięć na plecach. Po masażu ustąpią bóle, ciało będzie zrelaksowane.
Warto wykonywać ten masaż jako zabieg profilaktyczny szczególnie u osób narażonych na długotrwałe przebywanie w statycznej pozycji ( np. siedzenie przy biurku, komputer, praca na stojąco), zapobiegnie się wtedy przeciążeniom kręgosłupa i prawdopodobnym bólom.

Zalecamy wykonywanie masażu pleców w pełnej wersji chociaż na życzenie Klienta wykonamy również jako częściowy sam kręgosłup lub tylko grzbiet.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu

Szanowni Państwo, wszystkie nasze zabiegi powyżej 450 zł możecie już zakupić na raty.

Kluczowym warunkiem aby skorzystać z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej, procedura trwa tylko ok. 4 minut.

Możecie Państwo – jest to droga najszybsza – skorzystać z naszego pośrednictwa. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych pracowników.

Tutaj możecie Państwo wstępnie (nieobligatoryjnie) wyliczyć koszt pożyczki.