Orientalny ciepłą świecą

Orientalny masaż relaksacyjny ciepłą świecą – doskonały sposób na stresGłębokie nawilżenie, odżywienie, ukojenie szczególnie dla suchej skóry. Zapalana, gaszona świeca i masaż ciepłym woskiem to szczególne doznania terapeutyczne. Świeca – jej zapach, skład - j… »»»

180 PLN

Kategoria: Wellness

Orientalny ciepłą świecą

Orientalny masaż relaksacyjny ciepłą świecą – doskonały sposób na stres

Głębokie nawilżenie, odżywienie, ukojenie szczególnie dla suchej skóry. Zapalana, gaszona świeca i masaż ciepłym woskiem to szczególne doznania terapeutyczne. Świeca – jej zapach, skład - jest dostosowana do oczekiwań i rodzaju skóry. Cudowny aromat i doznania relaksacyjne.

Relaksujący masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem…

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea (zawierające nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A i E), masła sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona olejkami zapachowymi lub eterycznymi, co czyni masaż wyjątkową ucztą dla zmysłów…

Przed masażem świeca jest podgrzewana i aplikowana bezpośrednio na skórę przy temperaturze ok. 40 stopni co zwiększa działanie terapeutyczne masażu i doznania w trakcie zabiegu. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Masaż świecą dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.

0 opinie na temat

Podziel się swoją opinią o tym zabiegu